загрузка...
Главная : Новости

Як підібрати матеріали для нарощування гелем?

, 23:21
0 634

гелеві нігтіНарощування нігтів гелем є, мабуть, однією з найбільш затребуваних послуг, пропонованих салонами краси на сьогоднішній день. Адже красиві, довгі і міцні нігтики - мрія кожної жінки. І з розвитком технологій нарощування, зокрема нарощування нігтів гелем, ця мрія стає здійсненною практично для будь-якої жінки. Сучасна нейл-індустрія пропонує величезний вибір матеріалів для цієї процедури. До речі, придбати матеріали для нарощування нігтів можна на сайті www.nayada-magazin.com.

Матеріали, що використовуються для гелевого нарощування нігтів:

 • Форми;
 • Тіпси;
 • Гель.

Форми

Форма - це основа, на яку безпосередньо і наносять гель, вона підкладається під натуральний нігтик. Форма може бути одноразовою (паперовою), або багаторазовою (металевою), що закріплюється на пальці за допомогою спеціальних затискачів.

Багаторазові металеві форми перед кожним застосуванням повинні дезінфікуватися. Поверхня форми, безпосередньо прилегла до внутрішньої сторони пластини і на яку наноситься гель, покрита спеціальним складом, що перешкоджає прилипанню до застиглої речовини. Форма в цьому випадку легко відходить після висихання. У металевих форм на цій поверхні часто виконуються ризики, які відзначають рекомендовану довжину і форму, яку можна вибрати в індивідуальному порядку.

На зворотну сторону паперової форми нанесено клейку речовину, завдяки якому форма тримається на пальці. Обов'язковою умовою для застосування форми при нарощуванні є наявність вирослого власного нігтика, інакше формі просто не буде на чому триматися. Проте, вибрати матеріали для нарощування нігтів гелем краще довірити професіоналу, який підбере варіант нарощування відповідний за формою і розміром відповідно до анатомічних особливостей власних натуральних пластин.

Тіпси

Тіпса для нарощування - це пластина з прозорого пластика, що повторює форму нігтики і накладається безпосередньо на нього. Далі на тіпси наносять гель, за допомогою якого і формується майбутній нігтик. Колір тіпсів може варіюватися від прозорого до блідо-молочного. Однак можна зустріти і пофарбовані моделі тіпсів. Різні виробники можуть випускати тіпси які відрізняються також за формою, розміром і вигином, тому їх підбір потрібно довірити професійному майстру, який індивідуально підбере їх так, що вони повторювали форму натуральних нігтів. Після закріплення тіпси, їй можна надати будь-яку форму і розмір за бажанням клієнтки.

Гелі

Матеріали для нарощування нігтів гелем, представлені на ринку виробниками різних країн Європи і Америки і Азії, вражають своїм широким асортиментом. Однак всі матеріали для нарощування нігтів гелем, основну частину яких становить саме ця речовина, діляться на дві великі групи:

 • ультрафіолетові, які твердіють під дією світла;
 • не світлочутливі.

Гелі для нарощування нігтів наносять в основному в три фази:

 • перша фаза забезпечує міцне з'єднання тіпси з пластиною (як правило, має гарну адгезію);
 • друга фаза призначена для моделювання форми майбутнього нігтя і забезпечення необхідної довжини;
 • третя фаза відповідає за надання нігтику необхідної міцності, рівної, гладкої поверхні і глянцевого блиску.

В даний час виробники випускають гелі, як поєднують в собі всі три фази, так і передбачають нанесення фаз окремо. Таким чином, за своїм типом гелі для нарощування нігтів поділяються на:

 • Однофазні;
 • Двофазні;
 • Трифазні.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ