Главная : Новости

Як вибрати дитяче ліжечко

, 23:06
0 1307

дитяче ліжечкоЛіжечка дитячі для новонароджених повинні бути затишними і створювати комфортні умови для вашого малюка, при цьому повністю забезпечуючи його безпеку.

Батькам, які чекають дитину варто не забувати про те, що новонародженому потрібна не тільки ласка, турбота і увага батьків, а також дитяче ліжечко спеціально виготовлене з екологічно чистих матеріалів. Вибираючи ліжечко для новонародженого, зверніть увагу на наявність сертифікатів якості та їх відповідність стандартам. Уточніть, з якого матеріалу виготовлене ліжечко, щоб вона не нашкодило здоров'ю новонародженого. До речі, якісні дитячі ліжка ви можете придбати тут.

Три головних складових ідеального ліжечка. Воно повинно бути:

  • по-перше, екологічно чистим і міцним;
  • по-друге, комфортним та зручним;
  • по-третє, красивим.

Як вибрати?

Зупинимося докладніше на виборі і установці дитячого ліжечка. Безсумнівно це залежить від розміру дитячої кімнати, або тієї кімнати, в яку ви плануєте поставити ліжечко. Для великої кімнати краще масивні ліжка, для маленької більш дрібно-габаритні. При виборі ліжечка, не забувайте про те, що новонароджені проводять в ній більшу частину доби, тому до вибору підходящої ліжка слід підійти дуже серйозно. Як правило, новонароджені і трохи старші діти дуже рухливі, тому не забудьте про те, що ліжечко повинно стійко стояти на підлозі. Простежте за тим, щоб відстань між планками ліжечка була більше розміру ручок, ніжок і головки дитини, щоб вона не могла застрягти там і отримати травму.

Ліжечка дитячі для новонароджених можна розділити на 4 види:

  • Класичні ліжечка;
  • Ліжка-колиски;
  • Ліжка-трансформери;
  • Ліжечко-манеж.

Віддавайте перевагу тим ліжечкам, для транспортування яких використовуються палети (спеціальна конструкція, що застосовується для перевезення вантажів, і забезпечує збереження і цілісність перевезеної продукції).

Хотілося б підвести головні підсумки: при виборі ліжечка для малюка віддавайте перевагу екологічно безпечним і стійким ліжкам! Форма, колір і розмір же - справа смаку! Щасти вам покупки, дорогі батьки!

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 81)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ