Главная : Новости

Перуанська мака: Користь і властивості

, 19:55
0 546

Перуанська макаПеруанська мака - це рослина, застосування якої поширене в медицині, як загальнозміцнюючий лікарський засіб. Купити перуанську маку не складає ніяких проблем (наприклад, в Москві зробити це можна в інтернет-магазині 7elementov.ru), але перед тим, як замовити - краще уважно вивчити властивості даного продукту і прочитати що про нього те що пишуть лікарі, так би мовити відгуки з перших вуст.

У рослині міститься велика кількість вітамінів, мінералів, білків, вуглеводів, крохмалю, але не ці речовини роблять її унікальним цілющим засобом. Зрештою, крохмаль, вітаміни і мінерали з надлишком містяться в будь-якій морквині.

Склад

Перуанська мака та препарати на її основі мають цінний лікувальний ефект завдяки наявності в складі:

  • амідів жирних кислот, що володіють сильною афродізіатичною дією і підсилюють чоловічу статеву потенцію;
  • амідазольних алколоїдів, що впливають на здоров'я сечостатевої системи як чоловіків, так і жінок;
  • тіоціанатів і глюкозинолатів, що мають протипухлинну дію.

Таке поєднання компонентів робить рослину дуже цінним лікарським засобом для лікування багатьох захворювань, в першу чергу пов'язаних з чоловічим безсиллям, але не тільки з ним.

З огляду на дефіцит цього продукту, останнім часом з'явилася велика кількість підробок, навіть якщо ви захочете купити в аптеці, так як виробники намагаються заробити на підвищеному інтересі до перуанської маки, видаючи за препарати, виготовлені з неї, непотрібні пустушки.

Показання

Перуанська маку застосовується, як засіб загальнозміцнюючий дії, яку він має на організм, але існує і цілий ряд захворювань, а також станів, при яких цей продукт є максимально ефективним:

  • Олігоспермія (недолік сперматоцитів). Мака покращує якість сперми, впливаючи на сперматоцити, збільшуючи швидкість їх руху, а значить і активність. Одночасно збільшується і кількість відтворюваних сперматоцитів;
  • Антиоксидантна дію тіоцинатів і глюкозинолатів має потужну протипухлинну дію;
  • Афродізіатичний ефект призводить до поліпшення ерекції, посилення статевого потягу у чоловіків, поліпшує працездатність і підвищує тонус організму;
  • Оновлюється шкірний покрив, розгладжуються зморшки;
  • Фітостероли сприяють нормалізації гормонального фону у жінок;
  • Активізується виробництво м'язами міоглобуліна, що сприяє нарощуванню м'язової маси, більш ефективним тренування спортсменів.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 46)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ