загрузка...
Главная : Новости

Тест смужки для глюкометра

, 20:18
0 590

Тест смужки для глюкометраНаш час, окрім розвитку новітній інформаційних технологій відомий ще й справжньою епідемією таких хвороб, як СНІД та рак, але на п'яти їм наступає ще й така болячка, як цукровий діабет (ендокринне захворювання, яке характеризується гіперглікеміяєю - стійким підвищенням рівня глюкози в крові). Люди з цією недугою мають щоденно контролювати рівень цукру в своїй крові, інакше результат може буде летальним.

Для проведення контрольного аналізу на глюкозу в крові використовуються спеціальні прилади - глюкометри. Основними витратними матеріалами для них служать ланцети, голки для забору матеріалу і тест-смужки для глюкометра, придбати які можна в інтернет-магазині http://678.com.ua/54-test-poloski.

Тест-смужки для глюкометра являють собою індикаторні пластини, що використовуються в складі приладу, які виготовляються зі спеціальних матеріалів (або покриваються ними), здатними вступати в реакцію з кров'ю. Кожен вид глюкометра оснащується певним видом тест-смужок, вибір яких залежить від способу вимірювання (фотометричний, електрохімічний). Завдяки високій гігроскопічності, смужки забезпечують швидке і оптимальне всмоктування біологічних рідин.

Що потрібно враховувати при виборі тест-смужок?

При виборі індикаторних смужок враховують наступні критерії:

  • Кількість активних поверхонь (одна або дві). Двосторонні смужки вбирають тестований матеріал з обох сторін, що зручно для пацієнтів з поганим зором, тремором кінцівок. Використання таких пластин допоможе знизити ймовірність отримання неправильних результатів;
  • Розміри смужок (довжина і ширина);
  • Кількість тест-смужок в упаковці. Варіюється від 25 до 70 штук. Можуть бути упаковані в окремі пластикові бокси по 25 штук в кожному. Користуються попитом тест-смужки в індивідуальній упаковці - вони зручні в транспортуванні, мають тривалий термін зберігання;
  • Необхідність у введенні спеціального коду. Оптимальним вибором будуть вироби, які не потребують введення коду при кожному тесті на глюкозу в крові - досить один раз ввести код при використанні першої смужки з упаковки.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 47)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ