Главная : Новости

Дитячі ліжечка. Види і коротка характеристика

, 13:05
0 1667

Дитячі ліжечкаСон - це одна з найважливіших складових правильного розвитку малюків. Коли дітки сплять, вони відпочивають, набираються сил на денні «подвиги». Під час сну відбувається переробка всієї отриманої за день інформації і, тому, від хорошого, міцного сну залежить і психологічне здоров'я наших дітей. А пам'ятаєте відомий вислів: «Дітки ростуть уві сні »?

Одним зі складових комфортного сну є правильно підібрана дитяче ліжечко. Воно, як і решта меблів для дитячої кімнати, повинно відповідати декільком характеристикам:

 • бути зручним;
 • бути виготовленим із екологічних матеріалів;
 • відповідати зросту і віку дитини.

Зараз в магазинах величезний вибір різноманітних моделей дитячих ліжечок, будь-яких забарвлень і фактур, що ставить перед батьками непростий вибір. Спробуємо їх класифікувати і допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину товарів для дітей: https://ladix.com.ua/detskie_krovatki-c-35/.

Види дитячих ліжечок за габаритами і розмірами:

 1. Ліжечко з розміром 90х45 см - підходить для діток від народження і, приблизно, до шести місяців;
 2. Ліжечко з розміром 120х60 см - підходить для дітей від народження і аж до трирічного віку;
 3. Ліжечко з розміром 140х70 см - підходить для діток від народження і до семи років;
 4. Ліжко-трансформер - має спочатку стандартні габарити, при цьому передбачає наявність трансформуючогося спального місця, яке шляхом розкладання може «рости» разом зі зростом дитини і прослужити їй до юності. Максимальні його розміри можуть бути 190х80 см.

Види ліжечок по конструктивному рішенню:

Колиски

Колиска може стати найпершим ліжечком для вашого малюка, вона підійде для дитини від народження і до 6-8 місяців. Як вважають багато психологів - це найкомфортніша модель для сну новонародженого малюка. Колиски дуже мобільні, так як вони мають невелику вагу і займають мало місця.

Є два різновиди колисок:

 • перша з них виглядає як міні-ліжечко, закріплене на двох стійках-ніжках;
 • друга - як люлька, що закріплюється в звичайному ліжечку.

По функціональності, колиски також можна розділити на підвиди:

 • Прості (монофункціональні) - ці моделі, які дають можливість просто заколисувати дитину;
 • Багатофункціональні - це більш дорогі моделі, оснащені і електронною системою заколисування, і навісними іграшками, і миготливими вогниками, а також вони мають можливість відтворювати приємні мелодії. Багато з функцій можуть включатися батьками, а також вони можуть активуватися від плачу дитини. Режим колисок може регулюватися, при бажанні, і за допомогою пульта дистанційного управління.

Стандартні дитячі ліжечка

Види ліжечок по функціональності:

 • класичні ліжечка;
 • ліжка-гойдалки;
 • ліжечка-манежі;
 • ліжечка-трансформери.

Класичні ліжечка середніх розмірів. Це прості і найпопулярніші моделі. Вони мають два-три положення днища, яке опускається і піднімається для комфорту дорослих і дитини в залежності від віку малюка (верхнє положення - для малюка до шестимісячного віку, а далі днище опускається на наступну висоту). Ці ліжка можуть бути використані і від самого народження дитини, якщо ви вирішили обійтися без колиски і, приблизно, до трирічного віку. Такі моделі ліжечок для мобільності можуть бути на коліщатках, а для більшої функціональності можуть бути оснащені одним або декількома висувними ящиками для білизни та іграшок, пеленальним столиком, містким комодом і можуть мати знімну одну або дві бічні стінки.

Ліжка-качалки. Колихання відбувається за рахунок знімних полозів-качалок або за рахунок маятникового механізму хитання в двох положеннях (гойдається сама ліжечко, а його ніжки при цьому залишаються нерухомими). Ліжка-качалки зазвичай оснащені фіксатором проти мимовільного розгойдування.

Ліжечка-манежі. Такі моделі, як правило, яскравих забарвлень, і в них малюк зможе і спати, і грати. Такі ліжечка теж мають кілька положень дна і можуть додатково бути обладнані люлькою, пеленальною дошкою. Особливістю даного виду ліжечок є те, що його стінки з декількох сторін обладнані сіткою і на одній зі сторін передбачена блискавка для вільного входу і виходу дитини в манеж. Такі ліжка, зазвичай, з причини відсутності жорстких прутів, просто складаються і їх можна взяти їх з собою в дорогу, на дачу або на море.

Ліжечка-трансформери. Ця модель вже раніше описана нами. Ліжечко може трансформуватися шляхом видалення деяких деталей (бічних спинок, поличок або комода) для збільшення спального місця.

Види дитячих ліжечок по використовуваному матеріалу

Також дитячі ліжечка діляться і за матеріалом, з якого вони виробляються:

 • З плетеної лози. Зазвичай з такого матеріалу роблять колиски для самих маленьких, тому що вони розраховані на невелику вагу дитини. Ці ліжечка відрізняються нестандартними формами;
 • З дерева. Ці моделі ліжечок більш «дихаючі» і «теплі», їх зазвичай шліфують і полірують, або покривають нешкідливою фарбою на водній основі;
 • Із металу. Металеві ліжечка зазвичай міцніші і функціональні, вони забезпечені великою кількістю опцій;
 • Зі зміцненого пластику. Такі ліжечка відрізняються різноманітністю забарвлень, невеликою вагою і їх легко мити.

Тільки ретельно вивчивши всі пропозиції ринку дитячих меблів, ви зможете вибрати ліжечко, яке ідеально підійде саме для вашого малюка.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 159)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ