Главная : Новости

Професійне прибирання квартир, звертаємо увагу на деталі

, 06:27
0 1258

клінінгова компанія

Якщо ваша квартира, будинок прибрані і вичищені до вихідних, то у вас з'являється величезна кількість вільного часу для відпочинку. Хіба складно втілити цю мрію в життя? Що вам заважає? У нашій статті ми розглянемо, на що слід звертати увагу, звертаючись в клінінгову компанію і розповість нам про це співробітник компанії https://speedclean.od.ua/.

Професійне прибирання: Як знайти кращих?

Існують певні обмеження, які поширюються на прибирання приміщень. Наприклад, багато компаній не чистять вікна, оскільки для цього є свої фахівці. Таким чином, ви повинні дізнатися про те, які послуги пропонує компанія, перш ніж найняти її.

Уявіть, що ви могли б провести вихідні, валяючись в ліжку, не турбуючись про прання білизни, чищення підлог і щотижневе прибирання будинку! Чудова думка, дійсно. Трудомісткі побутові справи в кінці кожного тижня зовсім не те, чого бажає людина в свої вихідні. Кожен заслуговує на час для відпочинку після важкого робочого тижня. Це дуже слушне зауваження! Але якщо ви не хочете пов'язнути в домашніх обов'язках, хтось повинен виконати роботу за вас.

Таким чином, це саме той переломний момент, коли ви повинні залучити до роботи когось, хто зможе виконати професійне прибирання будинку або квартири. Однак перш ніж замовити послуги клінінгової компанії, або вивчати приватні оголошення, є кілька речей, які ви повинні знати.

Корисні аспекти, на які треба звернути свою увагу:

 • Пунктуальність. Перша якість, яку ви повинні шукати, замовляючи послуги з прибирання квартир, це пунктуальність. Важливо, щоб робота починалася вчасно і закінчувалася, як і було обумовлено. Ніхто не любить відповідати на десяток дзвінків, сенс яких зводиться до того, що прибиральниці затримуються. Крім того, якщо ви наймаєте фахівця на певний час, першорядне значення має дотримання часових рамок;
 • Професіоналізм. Єдиний спосіб дізнатися про професіоналізм обраного постачальника послуг лежить через власне дослідження. Під професіоналізмом мається на увазі якість роботи. Прибирання будинку, прибирання квартир після ремонту, хімчистка м'яких меблів, чищення килимів в домашніх умовах є одними з найскладніших робіт, які безумовно не для тих, хто відноситься до них зневажливо;
 • Страховка. Завжди рекомендується наймати компанію, яка застрахована належним чином. У разі будь-яких ушкоджень, крадіжки, поломки сантехніки або псування майна, така компанія завжди візьме на себе відповідальність. Якщо клінінгова компанія не застрахована, домовласник може понести відповідальність самостійно і розплатитися за пошкодження зі свого гаманця;
 • Ліцензування. Завжди доцільно запрошувати в будинок компанію, яка має ліцензію на надання клінінгових послуг. Отримання ліцензії є дуже складною справою. У кожному місті є свій власний звід норм, відповідно до яких відбувається прибирання приміщень на комерційній основі. Проте, ліцензія гарантує, що компанія працює на законних підставах і дотримується всіх необхідних норм;
 • Власне обладнання. Ще один важливий фактор, що вимагає перевірки, хто є постачальником обладнання та засобів для чищення будинку. Як правило, клінінгова компанія привозить власне обладнання для прибирання та миючі засоби, проте деякі чекають, що домовласник надасть все необхідне. Щоб уникнути плутанини в останній момент, ви повинні поставити це питання заздалегідь;
 • Вартість прибирання. Даний момент залишається головним фактором, який змушує домовласників двічі задуматися про замовлення послуг таких компаніях. Деякі клінінг-сервіси стягують плату з розрахунку на квадратний метр квартири, в той час як інші повідомляють одноразову суму за всю квартиру. Дізнайтеся, який спосіб є більш рентабельним для вас, щоб заощадити на непотрібних витрат. Є й інший варіант, деякі постачальники послуг підписують річні контракти. Такий контракт може бути мудрим рішенням, оскільки ціна може істотно падати;
 • Репутація. Гарна репутація є відправною точкою для кожного постачальника послуг. Запитайте друзів, вивчіть відгуки в мережі і будь-яку доступну інформацію про компанії, перш ніж найняти. Ви повинні дізнатися думку тих, хто вже працював з цією компанією і може скласти обгрунтований відгук, на основі якого ви прийміть рішення.

Крім цих, без сумніву, важливих моментів, є ще кілька важливих міркувань, які слід мати на увазі, замовляючи професійне прибирання. Наступні питання слід задати до того, як ви підпишіть договір:

 1. Ви надасте своє обладнання для прибирання будинку або будете використовувати обладнання домовласника?
 2. Які основні пункти включає прибирання житлових приміщень?
 3. Який режим оплати?
 4. Чи можу я підписати тижневий або щомісячний контракт на прибирання?
 5. Я можу здати будинок або квартиру в клінінгову компанію для прибирання за моєї відсутності?
 6. Прибирання квартири буде включати пральні послуги та прибирання кухонного начиння?
 7. Що робити, якщо надані послуги не відповідають моїм очікуванням, не дивлячись на роз'яснення моїх потреб заздалегідь?
 8. Є можливість налаштувати план прибирання будинку у відповідність з моїми потребами?
 9. Які засоби для чищення будуть використовуватися для прибирання будинку? Що робити, якщо у мене на них алергія?
 10. Чи може виникнути необхідність передачі ключів незнайомій людині? Наскільки це безпечно, які гарантії ви можете надати?
 11. Компанія буде висилати мені щомісячні нагадування?
 12. Компанія буде чистити електронні прилади і побутову техніку, включаючи пральну машину і духову шафу?
 13. Що робити, якщо щось буде пошкоджено або пропаде після прибирання?
 14. Прибирання приватних будинків включає територію навколо будинку, наприклад, ганок, веранду, сад або двір?
 15. Прибирання квартири включає чищення килимів і штор?
 16. Чи будуть меблі, наприклад, диван і ліжко, переміщатися під час прибирання будинку або ж прибирається тільки площа навколо них?
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 163)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ