загрузка...
Главная : Новости

Зародження напрямків художнього ремесла: Вироби з чавуну

, 20:46
0 601

Вироби з чавунуВиготовлення художніх виробів шляхом заливання чавуну в спеціальні ливарні форми бере свій початок кілька століть тому назад. Даний матеріал почали застосовувати в ливарній справі, за даними істориків, ще в VI ст. до н. е. в Китаї. На Русі ж ремесло стало популярно значно пізніше. У XVI столітті зародилося художнє чавунне лиття, яке стрімко розвивалося завдяки наполегливій праці і таланту російських умільців.

Спочатку чавун використовували для відливання дверей, сходових перил, грат вікон. Але через деякий час, чавунне лиття перетворилося в декоративне художнє мистецтво, витвори якого використовують не тільки для обробки будівель, але і для прикраси садово-паркової архітектури. Здібності цього сплаву так майстерно перевтілюватися в умілих руках, що захоплюють людей і до цього дня. До речі, придбати виробу з чавуну можна тут.

Неоціненний внесок майстрів того часу поповнив архітектуру Русі класичного стилю одним з найбільш незвичайних напрямків декоративного мистецтва. Найкращі твори російської архітектури представляли собою вироби з чавуну, які мали глухі і ажурні елементи, що поєднують в собі гармонійно підібрані пропорції і незвичайні орнаменти.

Різноманітність технологій лиття дозволяє постійно створювати нові, унікальні образи, які займають гідне місце в ландшафтному дизайні та інтер'єрі будівель. Чавунні вироби перевершують всі очікування. Вони мають благородний зовнішній вигляд, прикрашаючи собою будь-який простір.

Також вироби, виготовлені з чавуну, мають ряд інших переваг:

  • благородний чорний, матовий колір виробів;
  • висока міцність та надійність;
  • довговічність;
  • доступна вартість;
  • вироби не горять;
  • стійкість перед несприятливими погодними умовами і паразитами.

Вироби з чавуну підкреслять респектабельність і тонкий смак їх власника. Також дана продукція завжди залишається актуальним подарунком для цінителів якісних і довговічних речей. Вита підставка для квітів, оригінальний свічник або статуетка з чавуну неодмінно припаде до смаку подружній парі. Подібний подарунок стане найкращим побажанням міцних і довговічних відносин.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 38)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ