загрузка...
Главная : Новости

Як обрати ортопедичне взуття для дитини?

, 08:19
0 545

ортопедичне взуттяКоли малюки починають свої перші кроки дуже важливо подбати про їх комфорт та правильну ходу. Всі ми знаємо наскільки швидко ростуть дітки, а разом із тим росте їх ніжка і вимагає все більше і більше пар взуття. На жаль, тут батьки і роблять найбільшу помилку. Бажаючи зекономити, вони купляють взуття не дивлячись на його якість, здебільшого лише через зовнішній вигляд та низьку ціну. Проте неякісне взуття не може захистити вашу дитину від травм, а частіше всього воно і є причиною вироблення неправильної ходи у малюків та має погані наслідки. Проте бувають випадки, що й дороге взуття з якісного матеріалу, яке не підходить для дитячої стопи. Тому рекомендовано звертатися саме до ортопедичного взуття.

Ортопедичне взуття – це взуття, яке зроблене таким чином, щоб при його носінні можна було запобігти деформації стопи, воно сприяє нормальному формуванню стопи. На сьогоднішній день в дитячій ортопедичного взуття потребує 75% дітей. Але це не означає, що інші діти можуть її не носити. Для профілактики вище перерахованих хвороб дитяча ортопедичне взуття потрібна всім діткам. Краще всього, якщо діти будуть носити її до 6-7 років.

Для того, щоб правильно обрати ортопедичне взуття не потрібно бути фахівцем, важливо просто знати деякі ключові моменти:

  • Воно повинне бути зробленим виключно з натуральних матеріалів, які дають стопі «дихати». Це такі матеріали як нубук, замша, шкіра.
  • Не обирайте взуття на виріст або «розмір в розмір», бажано, щоб максимальний запас становив 1,5 см. Якщо ортопедичне взуття буде значно більшого розміру, ніж ніжка, то стопа дитини не буде зафіксованою і ефекту від ортопедичного взуття не буде взагалі.
  • Перевіряй взуття на наявність невисокого сталого каблучка також повинний бути високий жорсткий задник.
  • З внутрішньої сторони взуття, не повинно бути грубих швів, які пізніше при носінні можуть натирати ніжку дитини.
  • Обирайте взуття з пружним супінатором, який буде підтримувати зведення стопи, та широким носком, який не буде здавлювати пальці.
  • Бажано обирати моделі з закритим носком та п’ятою, щоб уберегти малюка від ударів.
  • В області щиколотки повинна бути фіксація застібкою, проте не нижче неї.
  • Підошва повинна бути м’якою лише у місцях носка та стопи, забезпечувати захист та комфорт ніжки та основна вимога – гнучкість. При ходьбі повинна бути можливість м'яко перекочуватися з п'яти на носок, а сама підошва повинна бути стійкою, щоб швидко не стиратись.

Не слід думати, що ортопедичне взуття не є стильним та красивим, адже сучасні виробники подбали і про естетичний вигляд. Особливо це стосується взуття для дівчаток, яке тепер майорить на вітринах, має різноманітні кольори, прикраси, візерунки, які підійдуть і на повсякденне носіння і на урочисті події. Взуття для дівчаток нічим не поступається дорослому, воно так само повинно бути як і зручним тай і стильним.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 32)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ