Главная : Новости

Вивід із запою: В стаціонарі чи на дому?

, 19:31
0 664

вивід із запоюНа перший погляд періодичне вживання алкоголю є досить нешкідливою забавою, але в підсумку несе за собою згубні наслідки. За короткий проміжок часу подібне вживання спиртних напоїв може перерости в запій, в стан алкогольної залежності на останніх стадіях. Найчастіше під час цього періоду життя людина не контролює кількість випитого спиртного, вживаючи його більш ніж дві доби поспіль. Алкоголік уже не п'є заради отримання задоволення, а заради стану глибокого сп'яніння. У запої спиртне вже є потребою.

Рідні та близькі завзятих любителів випити постійно запитують про те, як вийти із запою таким людям і де шукати допомогу. Адже допомогти алкоголіку в домашніх умовах - зовсім непросто, для цього потрібен досвідчений нарколог.

Вивід із запою на дому і в стаціонарі наркологічної клініки

Відомо, що в стані тривалого сп'яніння з людиною можуть статися різні речі, аж до смерті:

  • інфаркт міокарда;
  • інсульт головного мозку;
  • напади білої гарячки.

Щоб всього цього не сталося, необхідно відразу ж звертатися до фахівців, які здійснять вивід із запою прямо на місці, в квартирі, а потім заберуть хворого в стаціонар.

"Центр Здоровья Молодежи": http://czm-krasnodar.ru/vyvod-iz-zapoya/ проводить вивід із запою в стаціонарі або вдома по всій території міста Краснодар. Вивід із запою в клініці здійснюється, як тільки лікар приїде додому до хворого. Центр працює цілодобово, тому дзвонити можна в будь-який час по тел.: 8 (800) 770 00 95, 8 (961) 528 93 92.

Згідно з рекомендаціями лікарів, бажано викликати фахівців вранці або ввечері. Справа в тому, що в ранковий час пацієнт ще не встигає похмелитися, і це може стати відмінним шансом для введення в організм медичних препаратів. Увечері ж, коли хворий знаходиться в сонному або напівсонному стані, можна поставити йому крапельницю, що значно поліпшить процес виведення з запою. Детоксикація після алкоголю виконується за допомогою спеціальних медичних розчинів, що містять речовини і корисні вітаміни, які допоможуть вийти з запою. Крапельниця має бути присутня біля хворого досить тривалий час, а під час сну є шанс, що пацієнт не відключиться від неї.

Препарати для виведення із запою

Детоксикація організму від алкоголю виконується за допомогою лікарських засобів, які вводяться пацієнтові внутрішньовенно уколом або через крапельницю. Препаратами для виведення з запою, які частіше всього використовуються є:

  • Магнезія (сульфат магнію, MgSO4) - порошкоподібна речовина, що використовується для приготування лікарської суспензії і подальшого прийому всередину. Виявляє седативну, протисудомну, спазмолітичну дію на організм;
  • Еуфілін - головною діючою речовиною цього лікарського засобу є амінофілін, який позитивно впливає на дихальні центри і кровообіг;
  • Церукал - головною активною речовиною цього препарату виступає моногідрат метоклопраміда гідрохлориду. Церукал сприяє лікуванню функціональних розладів верхніх відділів шлунково-кишкового тракту;
  • Панангін - заповнює дефіцит калію і магнію в організмі, які необхідні для нормальної роботи серцево-судинної системи;
  • Хлорид кальцію - поповнює дефіцит кальцію в організмі. У більшості випадків детоксикація від алкоголю має шанс на успіх саме завдяки цій речовині;
  • Димедрол - один з життєво необхідних і найважливіших лікарських препаратів під час виведення пацієнта із запою. У правильних пропорціях має снодійний ефект;
  • Вітаміни групи С, В1, В6 - використовуються, як додаткові речовини для поліпшення кровообігу, обміну речовин і виведення токсинів з організму хворого.

В особливо важких випадках, виведення з запою виконується в стаціонарі. Пацієнтам надається затишне приміщення для виконання лікувальних процедур і цілодобовий догляд, а його родичам - прийнятні ціни і гарантії повного лікування хворого.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 44)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ