загрузка...
Главная : Новости

Основні види прикрас (біжутерії)

, 23:07
0 689

біжутерія

Як говорила чарівна Мерилін Монро, діаманти - це кращі друзі дівчат. З цим важко не погодитися, але далеко не у всіх жінок знайдуться гроші на такі коштовності. І при цьому бажання роздобути подібні прикраси з часом стає тільки сильнішим. Сьогодні ми поговоримо про таку популярну серед сучасних жінок біжутерію.

Трішки історії

Як повідомляє перевірене джерело: історія біжутерії починається з того моменту, як людина вперше почала обробляти золото і дорогоцінні матеріали. Сьогодні даним терміном називають різні прикраси, які виготовляються з дорогоцінних металів і каменів.

Пару тисяч років тому найпопулярнішими прикрасами для жінок були пір'ячко, морські мушлі та інші цікаві речі. Так в Стародавньому Єгипті вперше використовували спеціальні скляні нитки блакитного, бірюзового та зеленого кольорів. Такі нитки застосовувалися для прикраси тіла і одягу. Після цього в Єгипті стали робити художнє скло і смальту, а потім почало розвиватися промислове виробництво подібних виробів. 

Таким чином, перші майстри, які робили кільця, намиста і браслети з різних матеріалів, стали родоначальниками сучасної біжутерії. Термін «біжутерія» бере свій початок у Франції. Іноземне слово «bijou» в перекладі означає «скарб» або «коштовності» (хоча до XX століття вони виглядали зовсім не так, як сьогодні). Займатися підробленням коштовностей заборонялося законом в усі часи. І якщо людина займалася виготовленням фальшивих ювелірних виробів, вона вважалася аферистом, за що притягувалася до кримінальної відповідальності.

Однак з часом вартість навіть фальшивих прикрас почала зростати, так як для створення підробки були необхідні майстерні навички ювеліра. Прямим доказом тому служить життя і діяльність «короля стразів» Сваровські. Але так як навіть Коко Шанель говорила, що вартість матеріалів для біжутерії просто мізерна, то ми маємо можливість купувати чудові копії коштовностей за дуже низькою ціною.

Умовно всю біжутерію можна розділити на дві категорії:

  • «Наслідуючий тип» має собою на увазі біжутерію, яка точно копіює справжні ювелірні вироби, різні кольє, брошки зі стразами та інші моделі. Такі вироби знаходять популярність серед дорослих дам, які вважають за краще розкіш і шик;
  • «Відвертий тип» - оригінальні яскраві прикраси із застосуванням незвичайних матеріалів, наприклад: пір'я, хутро, пластик, шкіра, дерево і навіть металевий дріт. Дані моделі підходять молодим дівчатам, які хочуть виглядати оригінально і привабливо.

Якщо вам подобається біжутерія, тоді завжди слід пам'ятати про класичне правило «трьох». Тобто не слід носити більше трьох типів прикрас одночасно, особливо якщо вони надмірно яскраві.

Якщо ви носите скромну і неяскраву біжутерію (на зразок запонок), тоді можна прикрасити себе трохи більшою кількістю коштовностей. Також правило «трьох» діє в тому випадку, якщо біжутерія є прикрасою вашого наряду. Наприклад, багато модельєрів застосовують різні прикраси, каміння та інші вироби в своїх дизайнерських сукнях.

Колекції від таких відомих модних будинків як: ChristianDior, Dolce & Gabbana, Валентино, Chanel, BottegaVeneta та інші мають привабливий зовнішній вигляд саме завдяки біжутерії. Причому великі і помітні прикраси донині залишаються актуальними на світових подіумах.

Також в цьому році в моду увійшли оригінальні «вплетення» ланцюжків. Вони являють собою самостійні прикраси і можуть бути додатковими аксесуарами для сумок, поясів і так далі. Ланцюжки можуть бути великими і дрібними. Крім того, вони також різняться між собою розмірами і різними типами плетіння. Довгі ланцюжки можна вішати в кілька рядів, або ж носити один, як тонкий і елегантний аксесуар. Сьогодні користуються особливою популярністю ланцюжки з пластика, металу, золотисті, сріблясті та інші.

Багато дизайнерів люблять масивні і важкі кольє, при цьому кожен з них намагається вибрати щось унікальне. Це можуть бути вироби з шклярусу, пластика, каменів, намистин, квітів, помпонів, стразів і так далі. Блискучі і великі кольє підійдуть для вечірнього заходу, а легкі і прозорі прикраси з перлами і намистинами - для офісу або повсякденного носіння. 

Також приділіть увагу браслетам, які здатні підкреслити елегантність і граціозність жіночої руки. Браслет може виконуватися з дерева, пластмаси, шкіри, металевих ланцюжків та інших матеріалів. У цьому сезоні переважатимуть саме масивні та яскраві прикраси.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ