загрузка...
Главная : Новости

Як правильно вибрати дитячу клініку для лікування дитини?

, 11:27
0 510

дитяча клінікаРідко хто може похвалитися ідеальним здоров'ям. Іноді хворіють не тільки дорослі, а й діти. Коли у дитини з'являються ознаки хворобливого стану, все, про що думають батьки - як допомогти своєму малюкові. Без кваліфікованої медичної допомоги не обійтися, і тут у батьків є два варіанти - звертатися до послуг державної або приватної медицини.

Як відомо: "безкоштовний сир є лише у мишоловці", саме тому міф про безкоштовну медицину у державних закладах був успішно розвінчаний, а про якість послуг, які в них надаються не хочеться і згадувати, хоча завжди є винятки.

Саме тому, все більше сімей йдуть по другому шляху, тому що правильно обрана приватна дитяча клініка - це, перш за все, гарантія кваліфікованого і правильного лікування, а, значить, спокій батьків за здоров'я своєї дитини. Приватних клінік для дітей стає все більше, і зробити вибір стає все складніше. Але якщо знати ряд критеріїв, за якими слід оцінювати такі установи, завдання стає набагато простішим.

Отже, перш за все, необхідно орієнтуватися на хороші, авторитетні, зарекомендувавші себе клініки, створені спеціально для маленьких пацієнтів (в Москві, наприклад, це клініка "Happy" - тут використовуються найпрогресивніші методи діагностики і лікування, працює команда кращих дитячих лікарів, які, перш за все, націлені на результат). Клініки для дорослих адаптовані до потреб дорослого населення, а дитяча медицина враховує потреби малюків.

Правильна дитяча клініка повинна пропонувати широкий спектр послуг. Крім прийому батьків з дітьми в кабінетному режимі, повинні бути послуги дистанційного обслуговування - наприклад, можливість задати питання профільному лікарю по телефону, мати віртуальну медичну карту з результатами аналізів і призначеннями лікаря на сайті клініки, дистанційно спостерігатися у лікаря під час відпустки і багато іншого.

Сьогодні тільки одиниці дитячих клінік пропонують дійсно широкий спектр послуг, і майже всі вони знаходяться в столиці. Але мережа таких спеціалізованих медичних установ поступово зростає, і вони починають з'являтися в інших регіонах країни, забезпечуючи якісне і повноцінне медичне обслуговування маленьких пацієнтів з різними діагнозами.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 47)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ