загрузка...
Главная : Новости

Модельформ - сенсаційне досягнення експертів в області зниження ваги!

, 14:34
0 838

модельформДля того, що б підтримувати себе у формі, повернутися до нормальної ваги і зберегти досягнутий результат, можна і потрібно використовувати індивідуальний, вибірковий підхід. Він враховує особливості стану жіночого організму в різні вікові періоди та його ефективність - це не тільки обгрунтовано науково, але і підтверджено на практиці:

  • Від 18 до 29 років обмін речовин досить інтенсивний, і зниження ваги можливе за рахунок нормалізації харчування, а також регулярних фізичних вправ;
  • У жінок в період 30 - 39 років швидкість обміну речовин сповільнюється, тому нормалізація ваги дається важче, також організму потрібна допомога в позбавленні від накопичених до цього віку шлаків і токсинів;
  • У жінок старше 40 років в силу вікових особливостей знижується рівень фізичної активності, помітнішими стають наслідки стресів і хронічної втоми. Поступовуму набору зайвих кілограмів сприяє і природна вікова перебудова жіночого організму на гормональному рівні. Тому в цьому віковому періоді без додаткової допомоги з надмірною масою тіла стає все важче боротися.

Фахівці фармацевтичної компанії Farmaplant (Німеччина), відомий практикуючий російський дієтолог Анна Белоусова і популярний експерт з фітнесу та фізичних навантажень, телеведуча Ірина Турчинська створили нову філософію ефективного зниження ваги - Модельформ «18/30/40». До речі, придбати його можна на сайті: https://a24.com.ua/products/model-form-40-kapsuly-380-mg-30-sht-farmaplant.

Дорогі жінки! Тепер у вас з'явилася нова і унікальна можливість домогтися витончених і струнких форм за допомогою натурального засобу для зниження ваги, який забезпечує індивідуальний підхід до жіночого організму, враховуючи його вікові особливості.

Багато закордонних та вітчизняних експертів пророкують Модельформу в найближчій перспективі лідируючу позицію на ринку засобів для зниження ваги. Ось декілька фактів про Модельформ, які цей прогноз роблять цілком реалістичним:

  1. Модельформ - це міжнародний проект. У роботі брали участь висококласні фахівці в області зниження ваги з різних країн. Основу команди професіоналів становили німецькі і російські експерти в зниженні ваги з багаторічним досвідом;
    Склад і рецептура засобу Модельформ розроблялися з урахуванням специфіки набору зайвих кілограмів у жінок в різні вікові періоди. Такий підхід вперше реалізований в якості основної ідеології засобів для зниження ваги. Створено три унікальних засоби: Модельформ 18+ для юних дівчат, Модельформ 30+ для молодих жінок і Модельформ 40+ для дам елегантного віку;
  2. Дозування кожного засобу Модельформ забезпечує комфортний прийом - всього 1 капсула в день;
  3. Засоби Модельформ складаються тільки з натуральних компонентів. Вони не містять проносних і сечогінних складових;
  4. До складу кожного засобу Модельформ входить інноваційний унікальний компонент - комплекс "елегрінол", дія якого направлена на зменшення ваги, зниження апетиту і нормалізацію обмінних процесів в жіночому організмі.

Безпека і ефективність Модельформа підтверджена результатами клінічних досліджень. Уже тисячі жінок, які дбають про своє здоров'я і фігуру, зробили свій вибір на користь Модельформа.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 46)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ