Главная : Новости

Звіримо годинники: Яку модель вибрати?

, 01:32
0 1225

Наручний годинник"Приручити" час це ціла наука, тут важлива кожна деталь. Наручний годинник для багатьох чоловіків не просто аксесуар, а показник солідності і престижу. Для когось їх покупка перетворюється на хобі, і кожен новий екземпляр стає не тільки приємним придбанням, але і частиною колекції. Наявність такої чоловічої "іграшки" може серйозно полегшити життя жінкам напередодні 23 лютого це ж хороша ідея подарунка.

До речі, в Харкові придбати брендовий наручний годинник ви можете в інтернет-магазині http://ontime.watch/. Як же вибрати годинник, який і порадує гарним зовнішнім виглядом, і прослужать довгі роки?

На смак і колір

Ринок наручних годинників величезний підібрати варіант можна на будь-який смак і гаманець. Як не розгубитися в їх різноманітті?

При виборі годинника в першу чергу звертаєш увагу на їх зовнішній вигляд. Тут важливо пам'ятати, що цей аксесуар повинен підходити під стиль в одязі. Ідеальний варіант мати кілька годинників для різних цілей:

  • До ділового костюма підходять класичні моделі. Це годинник діаметром від 36 до 40 мм, максимум 42 мм. Найчастіше на шкіряному ремінці. Зазвичай він не має ніяких "наворотів", хіба що показує дату або день тижня;
  • Для спорту, навпаки, підійде годинник з великим циферблатом і багатим функціоналом пульсометром, різними календарями. Найкраще віддати перевагу електронному годиннику, в тому числі моделям "смарт" адже стрілки від удару можуть просто відвалитися;
  • Якщо чоловік віддає перевагу міському повсякденному стилю кежуал, будь-які рамки відпадають. Тут можна придивитися до екземплярів з додатковим функціоналом зазначенням фаз місяця, хронографом і так далі. Можна вибрати модель з незвичайним ремінцем або оформленням циферблата.

Ремінець можна купити і окремо

У моді сьогодні екземпляри nato і zulu, що зовні нагадують полотняні. Крім стильного дизайну і безлічі колірних рішень, такі ремінці відрізняються особливою міцністю. Також актуальні ремінці perlon їх роблять зі спеціального синтетичного волокна перлона, незвичайний дизайн досягається різними типами плетіння. Завжди актуальні шкіряні ремінці різних кольорів і фактур, з візерунками і без. Різноманіття притаманне і дизайну циферблата. А не так давно особливу популярність завоювали годинник з однією стрілкою це привертає увагу і виглядає дуже незвично, а визначати час за таким годинником зовсім нескладно.

"Начинка"

Зверніть увагу на годинниковий механізм. Тут можна виділити три типи:

  1. електронний;
  2. механічний;
  3. кварцовий.

Перший це окрема група годинників, які працюють від батарейки, а час відображається у вигляді цифр.

Механіка і кварц це інша справа. Зовні непрофесіоналові відрізнити годинник з цими механізмами достатньо складно ті ж стрілки, ділення та інші елементи. Відмінність в тому, що кварцовий годинник найчастіше працює на батарейках. Крім того, й інші варіанти, наприклад, кінетики кварцові годинники, які заряджаються при носінні. екземпляри, які заряджаються від сонячної батареї. В основному їх виробляють японські компанії. Той кварц, що працює від батарейки, буває різним дорогі, якісні механізми, але бувають і дешеві варіанти з пластикових деталей. До слова, моделі деяких відомих швейцарських брендів, нерідко оснащені саме такими одноразовими пластиковими механізмами. Їх навіть не ремонтують у разі поломки просто змінюють. Щоб не потрапити в халепу, перед покупкою дізнайтеся назву і виробника механізму, а потім перевірте інформацію в інтернеті розібратися допоможуть спеціалізовані ресурси.

Механіка це найпоширеніший годинниковий механізм. Такі годинники працюють або від ручного заводу (заводить власник), або від автопідзаводу (годинник заводиться при носінні). Тут нюанси: якщо у одних моделей допуск ходу доходить до 60-90 секунд в добу (тобто годинник може поспішати або відставати на 1-1,5 хвилини), то у інших цей показник наближається до нуля, але відхилення на кілька секунд в добу у механіки буде так чи інакше.

Плюс кварцу в тому, що він невибагливий і точний відставання або поспіх на відміну від механіки для нього неприйнятними. Крім того, механіка вимагає догляду 1 раз в 3-5 років такий годинник потрібно віддавати на профілактику. Проте справжні цінителі віддають перевагу саме другому варіанту, адже механічний годинник це годинник з душею. Скільки б не було деталей в механізмі, всі вони крутяться та працюють.

Випробування на міцність

При виборі наручних годинників зверніть увагу на матеріали, з яких вони виготовлені. В першу чергу корпус. Тут свої нюанси:

  1. Якщо корпус буде виготовлений із золота або платини, то годинник буде надзвичайно дорогим;
  2. Латунний згодом почне облазити;
  3. Титановий дуже легкий, але швидко дряпається;
  4. Найпопулярніший і, ймовірно, найбільш оптимальний варіант нержавіюча сталь. Такі годинники ніколи не облізуть, єдине, будуть дряпатися.

Важливим і скло на циферблаті. Тут, як правило, використовується один з трьох варіантів:

  • мінеральне скло;
  • сапфірове скло;
  • пластик.

Перший варіант це звичайнісіньке скло, відповідно воно легко б'ється і дряпається.

Сапфірове зазвичай ставлять на недешевий годинник. Подряпини йому не страшні, але його дуже просто розбити.

Пластик зараз використовують переважно в електронному годиннику, а також для додання вінтажності при перевипуску моделей минулих років. Він досить міцний, проте швидко дряпається. Втім, його без зусиль можна відполірувати.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 199)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ