Главная : Новости

Медична довідка 095 у: Що вона собою представляє?

, 03:21
0 1952

Медична довідка 095 уМедична довідка 095 у - це офіційний документ, який підтверджує, що учень або студент тимчасово не здатний проходити навчання в школі чи ВУЗі по лікарським показаннями. Стандартна форма довідки видається педіатром або терапевтом у районній поліклініці. До речі, в Москві справку 095 у можна замовити на сайті http://справка-095у.рф/.

Часто бувають ситуації, коли виникає невелике нездужання, з'являється слабкість, головний біль, підвищується температура. Ці неприємні симптоми заважають навчанню, але відправлятися на прийом до лікаря зовсім немає бажання. Адже всі ми знаємо про довжелезні черги в поліклініках, особливо в кабінет до педіатра або терапевта. Але лікар видасть довідку, яка підтверджує, що пропуск занять був з поважних причин, а якщо документа немає, у вчителів і викладачів виникнуть питання.

Кому видається довідка по формі 095 У?

Документ може знадобитися школярам, які навчаються в середніх освітніх установах, і студентам, які відвідують технікуми і ВУЗи. Така довідка не видається співробітникам для представлення роботодавцеві, вона предназвначена тільки для пред'явлення в освітніх установах.

Що стосується пропуску занять у школі чи університеті, то довідка про тимчасову непрацездатність стане саме тим документом, який доведе відсутність по поважним причинам школяра або студента на заняттях протягом 2 тижнів. Наявність цієї довідки також забезпечить звільнення від фізкультури протягом 10 днів.

Де і як отримати довідку 095 у?

Щоб отримати справку по формі 095 у, необхідно звернутися в районну поліклініку. Але слід знати, що видають документ тільки по хворобі. Учень, який хоче її отримати, звертається, в залежності від віку, до дільничного педіатра або терапевта з ознаками захворювання. Лікар оглядає хворого, призначає при необхідності аналізи і залишає пацієнта на домашньому лікуванні, термін якого становить 10 днів з можливістю продовження до 14 днів. Через 2 тижні, якщо пацієнт одужує, лікар оформляє документ. Якщо лікування затягується на більший термін, то лікар зобов'язаний видати довідку 095 у разом з доповненням - випискою з амбулаторної картки за формою 027 у. За час свого лікування хворий повинен відвідувати лікаря не рідше ніж один раз на 10 днів, на це явно вказує МОЗ.

Документ також можуть видати в наступних установах:

  • санаторіях;
  • туберкульозному диспансері;
  • науково-дослідних інститутах протезування;
  • медичних центрах реабілітації;
  • клініках по соціальній експертизі.

Медичні працівники оцінюють загальний стан здоров'я пацієнта і ступінь його придатності до навчання. Далі встановлюється підстава для видачі документа і терміни непрацездатності.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 31)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ