загрузка...
Главная : Новости

Граніт: Де він використовується?

, 23:39
0 443

ГранітТакий природний камінь, як граніт, використовується для створення різноманітних рукотворних витворів, які здатні радувати око володара на протязі багатьох десятків років. Більш детально про цей камінь нам про розповість співробітник компанії "Елгран": http://www.elgran-stone.com.ua/, в якій можна придати гранітну бруківку, плити та блоки в Україні.

Граніт - це дивовижний, різноманітний, багатоликий матеріал, який споконвіку використовується у всьому світі для облицювальних і декоративних робіт. Про дивовижні властивості цього каменю можна говорити нескінченно, він гарний, дуже довговічний, солідний і елегантний. Можливо, саме тому застосування граніту сьогодні настільки широке. Його використовують:

  • для зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт;
  • для виготовлення декоративних деталей інтер'єру (підвіконь, стільниць, колон, сходинок, поручнів та іншого);
  • при облицюванні набережних і бордюрів в місцях особливого навантаження;
  • для створення дивовижних декоративних предметів (ваз, куль);
  • а ще для виробництва могильних пам'ятників і надгробків.

Граніт має різну зернистість і різні відтінки. До речі, завдяки своїй структурі, граніт легко шліфувати і обробляти, що дозволяє надавати йому практично будь-яку форму. Звичайно, він не такий пластичний, як мармур, але гранітні пам'ятники можуть бути не менш витонченими.

Декоративні можливості граніту досить багаті. Нешліфований шорсткий камінь поглинає світло і використовується для зовнішніх оздоблень, в японських садах або альпійських гірках. А якщо його відшліфувати, то він являє світу дзеркальний блиск і таємничість слюдяних вкраплень.

Що стосується кольору, то і тут граніт може вразити уяву. Звичайно, найбільш поширені кольори, що зустрічаються в природі - це сірий і чорний, але буває ще й граніт рожевих, червонуватих, голубуватих і помаранчевих відтінків.
Завдяки своїй дивній довговічності, багатству фактур і кольорів, граніт на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів. Практично скрізь, де необхідно підкреслити монументальність і елегантність інтер'єру або екстер'єру використовується саме цей природний камінь.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ