Главная : Новости

Медична справка в басейн: Як оформити?

, 20:22
0 1452

Медична справка в басейн

Довідка в басейн - це медичний документ, який підтверджує відсутність у людини потенційно небезпечних захворювань і протипоказань для занять у басейні з іншими людьми.

Для того щоб почати відвідувати водні заняття, в обов'язковому порядку необхідна мед. довідка для відвідування плавального басейну.

Для оформлення довідки в басейн потрібно пред'явити:

  • паспорт або інший документ з фото, який засвідчує особу;
  • Медичний страховий поліс (при наявності).

Для отримання довідки для басейну необхідно пройти таких фахівців, як:

  • дерматовенеролог;
  • терапевт.

Деякі басейни для оформлення медичної довідки в басейн можуть додатково вимагати:

  1. флюроографію;
  2. проходження гінеколога (для жінок).

Основні захворювання при яких протипоказано відвідування басейну:

  1. туберкульоз;
  2. гнійники;
  3. рани, порізи, інші пошкодження шкіри;
  4. інфекційні захворювання та інші.

Найпоширеніша хвороба нашого часу - це гіподінамічний спосіб життя (одноманітний розпорядок дня, сидяча робота, відсутність фізичного навантаження, малорухливість). Як наслідок людина отримує серйозні проблеми зі здоров'ям. Насамперед страждають м'язи і опорно-руховий апарат.

Давно відомо, що рух - це життя, саме тому все більше людей прагнути до активного проведення часу на свіжому повітрі і фізичних навантажень, які сприяють збереженню здоров'я. Одні люди вважають за краще ходити в тренажерний зал, інші - плавати в басейні.

Плавання - це відмінний спосіб впорається з вищеперерахованими проблемами.

Природно, проходження всіх лікарів може зайняти не один день, якщо звертатися в держ. установи. Цьому зазвичай сприяють довгі черги, маса бажаючих «зайти і просто запитати», невідповідний графік прийому лікарів і т. д.

Рішення, яким способом отримати довідку в басейн приймає кожна людина індивідуально. Хтось відпрошується з роботи кілька днів для відвідування поліклініки, а хтось вирішує купити довідку в басейн в приватній клініці, не витрачаючи дорогоцінного часу.

Звертаючись в приватну клініку, ви заощадите не тільки нерви, а й власний час. Всі меддовідки, видані такими закладами є повністю легальними і заповнюються відповідно до законодавства РФ. Саме ж оформлення мед. довідки для басейну в середньому займає 25 хвилин.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 50)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ