Главная : Новости

Можливості лазерного косметологічного обладнання

, 23:48
0 921

лазерне косметологічне обладнанняКоли вже відкрито і запущено власну справу, то рано чи пізно постає питання про розширення: або про збільшення кількості займаних приміщень, або про створення нових філій, або про нові послуги чи товари, що продаються.

У косметологічній та медичній галузях все йде так само. У приватних клініках формуються нові лікувально-діагностичні відділення, організовуються філії, і з часом клініка стає мережею медичних центрів.

В індустрії краси найчастіше використовується шлях розширення спектра послуг, що надаються. Чому саме так? Тому що можливості даного напрямку практично нескінченні: завжди можна знайти щось, чого ще не було, і запропонувати це своєму клієнту. Тут стоїть завдання формування і утримання постійної клієнтури, для якої регулярне відвідування косметолога стає так само необхідним, як почистити зуби.

Лазерні апарати в косметології

Вельми непоганий результат в цій справі може дати придбання лазерного обладнання для косметології (до речі, зробити це можна на сайті: http://nist.pro/solta-medical/). Лазерні апарати в косметології стали використовуватися порівняно недавно в порівнянні з усім періодом її розвитку з часів Стародавнього Єгипту, але з моменту своєї появи на ринку вони зробили справжню «косметологічну революцію».

Основний принцип роботи лазерного косметологічного обладнання - це виборче поглинання лазерного випромінювання меланіном й іншими речовинами шкірного покриву. В результаті поглинання відбувається розігрів і виборче руйнування потрібних мікроучастків шкіри.

Крім лазерних апаратів в косметології широко поширені прилади для фотоомолодження (IPL-системи), схожі за принципом дії на лазерні системи. Існують також апарати, в яких об'єднані лазерна і IPL основа. Вони призначені для вирішення надзвичайно широкого спектру завдань:

  • лазерне омолодження обличчя і тіла;
  • фотоомолоджування;
  • видалення пігментації;
  • видалення розширених судин, купероза;
  • видалення волосся методом фотоепіляції;
  • шліфування рубців;
  • видалення татуювань.

Придбання подібного косметологічного комбайна вдало позначиться на прибутку, адже апарат дозволить не відпускати клієнтів, пропонуючи їм рішення більшої кількості косметичних проблем. Особливо важливо, щоб це не йшло врозріз з якістю послуги, інакше вона буде мало затребуваною і вкладення в неї не виправдаються.

Завжди варто піклуватися про те, щоб на оснащенні центру або салону стояло обладнання відомих і надійних фірм-виробників. Безпека такої техніки повинна бути підтверджена міжнародними сертифікатами відповідності. Додатковими плюсами будуть позитивні відгуки експертів і схвалення міжнародних профільних організацій, наприклад, FDA.

Багатофункціональне лазерне обладнання - ідеальне рішення для невеликого косметологічного центру

Хорошим прикладом такого роду апаратів є мультіплатформа М22 виробництва Lumenis - міжнародної всесвітньо відомої компанії, для якої виробництво лазерного обладнання для косметології та медичних цілей є єдиним і основним завданням. Вузька спрямованість діяльності дозволила інженерам Lumenis створити М22 - універсальну платформу, функціональність якої залежить від кількості і складу приєднаних модулів. Це дуже вдале рішення для тих, хто хотів би поступово розширювати можливості лазерної косметології в своєму центрі.

У базовому варіанті M22 - це IPL-система з однією рукояткою, але з 6 змінними світлофільтрами, які змінюються в залежності від поставленого завдання. Їх властивості настільки різні, що, по суті, вони замінюють 6 змінних рукояток. IPL-апарати дозволяють проводити фотоомолоджування і фотоепіляцію при 1-5 фототипах шкіри. Додатковий модуль M22 - це лазер Nd: YAG для видалення великих внутрішньошкірних судин. Інший модуль - це неаблятивний фракційний лазер з довжиною хвилі 1440 нм для вирівнювання зморшок, рубців, стрій та видалення дермальной гіперпігментації. Найближчим часом компанія Lumenis планує випустити неодимовий лазер Nd: YAG Q-switched - спеціальний модуль для видалення татуювань будь-якого кольору.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 161)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ