Главная : Новости

Які є аналоги Віагри?

, 20:59
0 428

дженерик віагриКожен чоловік у своєму житті стикається з порушенням функцій свого статевого органу. І для кожного представника сильної частини планети - це справжня проблема. Як правило, як тільки з'являються хоч маленькі порушення, чоловік відразу впадає в депресію і вирішує, що на цьому його життя закінчується. Але медицина не стоїть на місці. Тому сьогодні є величезна кількість способів поправити чоловіче здоров'я, і повернути чоловічу силу.

Віагра - це один з найпопулярніших у всьому світі засобів для вирішення проблем з потенцією. Саме завдяки цьому препарату багато чоловіків знову набувають впевненість в собі, а також в тому, що незабаром проблема буде вирішена, і вони забудуть її як страшний сон. На жаль, даний препарат є досить дорогим і не багато людей зможуть собі дозволити його придбати. Але і тут вихід є! Існує маса аналогів віагри, які практично нічим не відрізняються своєю дією, а в ціні вони значно дешевші. Серед таких препаратів: Дженерик Віагра, Сіаліс і Левітра (до речі, в Україні їх можна придбати на сайті https://xxxl.in.ua/).

Дженерик Віагра

Це новий препарат, який став абсолютною копією оригінальних ліків. За складом він нічим не відрізняється від свого «зведеного» брата. У його складі також міститься головна речовина - силденафіл. Навіть період дії таблеток збігається. Ціна його значно менша завдяки тому, що він випускається під іншою торговою маркою і під іншим ім'ям. Єдина відмінність - це колір і форма таблеток. Якщо Ви не готові платити за бренд, то радимо звернути увагу саме на цей препарат. Навіщо платити більше, якщо ефект вийде однаковий?

Сіаліс

Це ще один препарат, який допомагає вирішувати чоловічі проблеми. Останнім часом він також завойовує все більшу і більшу популярність серед чоловіків у всьому світі. Сіаліс буває різних видів. Все залежить від дозування. Наприклад, одна таблетка може містити 2.5, 2 або 20 мг активної речовини тадалафілу. Сам препарат випускається в каплевидних таблетках яскраво-оранжевого кольору. Ви ні з чим не переплутаєте ці ліки. Крім ціни Сіаліс відрізняється від Віагри тривалістю дії. Наприклад, однієї таблетки цих ліків вистачить на 36 годин, в той час як оригінальних таблеток віагри вистачає всього-лише на 4 години. Тому, робіть висновки, чи варто Вам витрачати гроші і отримати менше, або заощадити і отримати більше. Але обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем для того, щоб переконатися, що Вам підійде Сіаліс.

Левітра

Це ще один аналог популярного препарату. Він містить активну речовину під назвою Варденафіл. Таблетки також бувають в різних дозуваннях: 5, 10 і 20 мг. Самі таблетки досить таки великого розміру і мають жовтий колір. Цей препарат відрізняється від оригіналу тим, що він починає діяти буквально моментально. Вже через 15 хвилин чоловіча сила повертається, в той час як Віагрі необхідно близько години для того, щоб повністю подіяти на організм. А тривалість дії також більша - до 12-ти годин.

Висновки

Замінники Віагри допомагають чоловікам у всьому світі не тільки знову повертатися до нормального життя, але також і значно заощадити. У будь-якому випадку, якщо Ви стали помічати у себе проблеми з «чоловічим» здоров'ям, не варто починати займатися самолікуванням. Для початку необхідно проконсультуватися з лікарем, здати всі аналізи, і тільки після цього починати приймати таблетки для поліпшення потенції. І то, якщо лікар Вам суворо забороняє застосовувати подібні препарати, то варто його слухати, так як побічні ефекти у даних ліків не зовсім приємні.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 33)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ