Главная : Новости

Відновлення та реконструкція басейнів

, 22:24
0 548

реконструкція басейнівБагато басейнів, які були побудовані в 80-90-і роки, за час своєї експлуатації прийшли в непридатність. Або тому, що спочатку були зведені неправильно, або тому, що не забезпечувалося якісне обслуговування і чищення басейнів. Результат - деформована відсиріла чаша і несправне обладнання, вихід - ремонт басейнів на капітальному рівні (реставрація). До речі, ціну реставрації басейну в Україні можна подивитися на сайті https://aquapool.com.ua/.

Під поняттям «ремонт басейнів» мається на увазі не просто фарбування чаші і фільтрація води, а кардинальні заходи. Перш за все, це аналіз стану басейну, з якого вже йдуть різні варіанти. Можливо, вам буде потрібен тільки ремонт чаші басейну, а можливо, і заміна обладнання.

Якщо бетон піддався деформації, відволожився або почав кришитися - реконструкція басейнів це не найкращий варіант. У таких випадках варто задуматися про те, щоб встановити новий сучасний басейн. Бетонний каркас можна розбити і на це місце встановити міцний композитний або безшовний поліпропіленовий басейн, який виконаний з якісних міцних матеріалів і прослужить вам не один десяток років.

У разі проведення реконструкції існуючий басейн також можна обшити поліпропіленовими листами. Поліпропілен часто використовують при реконструкції через те, що в реконструйованому басейні відсутня можливість оновити старі закладні деталі без проведення складних і дорогих бетонних робіт. В такому випадку виготовляють чашу басейну з поліпропілену трохи менших габаритів ніж існуючий басейн. У нову чашу вбудовують все необхідне сучасне обладнання та закладні деталі. Таке рішення дозволяє прискорити і спростити процедуру реконструкції.

Якщо ви все ж таки зважитеся робити відновлення басейнів, то знадобиться закрити тріщини, вирівняти і обробити чашу, відновити гідроізоляцію, покласти облицювальний матеріал, встановити необхідне обладнання і прочистити фільтри. Можливо, додатково для декору вам знадобиться обробка басейну терасною дошкою, копінговим каменем, установка ролет або купола.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 35)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ