Главная : Новости

Що з себе являє еротичний масаж?

, 16:58
0 623

 еротичний масажКорисність масажу всім добре відома, але мало хто знає про користь еротичного масажу, так як мало хто практикує його в своєму житті. Відбувається це від того, що даний вид масажу належить до культурних традицій Сходу. З давніх часів "східні" люди знали, як корисно і приємно впливає на людину масаж певних точок на тілі. Наприклад, в Китаї точковий масаж допомагав контролювати ерекцію у чоловіка, збільшуючи час статевого акту. Індія, наприклад, славиться мистецтвом торкань місць, які сприяють збудженню. І роблять вони це за допомогою масел. Сучасні салони еротичного масажу застосовують різні методи і практики. Перейшовши за посиланням http://xena.org.ua/, ви потрапите на сайт салону XENA, де безпосередньо роблять еротичний масаж в Києві.

В наші дні еротичний масаж став прелюдією при емоційних контактах людей-партнерів. В салоні XENA вас навчать отримувати і давати невимовні відчуття. Еротичний масаж принесе не тільки масу задоволення, він ще здатний розвивати сексуальний потенціал, пробуджує сексуальну енергію, вивільняє її. Еротичний масаж підсилить вашу чуттєвість і задасть вашій статевій функції нові приголомшливі властивості. Бажання відчувати масаж не залежить від віку, факту одруження - він доступний кожному. Даний вид масажу дозволяє збагатити статеве життя, і відносини подружжя в сім'ї стануть міцнішими. Партнери, практикуючі еротичний масаж, краще розуміють один одного, у них починають гармонійно складатися відносини, вони вчаться спілкуватися. Еротичний масаж дозволяє на рівні почуттів і емоцій, торкань і поглядів, стати ніжними і люблячими партнерами.

Метою еротичного масажу у партнерів є створення сприятливих умов для чуттєвих насолод. Підсумком цього, на завершальному етапі, стане повноцінний і одночасний оргазм. Крім збільшення лібідо, еротичний масаж, як і його традиційний "брат", має сприятливий вплив на шкіру і всі органи людини. Дуже важливий вплив відбувається на психологічний і душевний стан: людина розкріпачується, і відчуває себе в повній мірі щасливою.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 38)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ