Главная : Новости

Види термосів. Переваги та поради

, 20:19
0 846

термосПопулярність термосів все більше зростає, і сучасні виробники відповідно до потреб сучасного споживача не упускають можливість день у день удосконалювати технології, пропонуючи термоси для зберігання будь-яких видів їжі будь-якої температури.

І серед величезного асортименту дуже складно не помилитися і зробити правильний вибір, адже неякісне виготовлення може стати причиною проливання напою, а низькосортний матеріал може привести до того, що стінки термоса будуть вбирати запах напоїв і тим самим спотворювати їх. До речі, в Україні якісний термос купить можна в інтернет-магазині termoshop.com.ua.

Взагалі є 3 види термосів:

  • для їжі з широкою шийкою;
  • для напоїв з вузькою шийкою;
  • і універсальні.

Крім того, останнім часом виробники все частіше створюють термоси призначені для офісів, тренувань або походів, дітей, туристів і т. д.

Термоси для їжі

Вони неймовірно зручні тим, що відмінно зберігають температуру як рідких, так і твердих страв. Що ще зручніше, харчові термоси дуже часто комплектуються зручними вилками ложками і судками, і доповнюються ремінцями, чохлами і ручками для зручного транспортування і зберігання. Вони ідеально підходять для офісів і відпочинку на природі і, звичайно ж, стануть незамінними супутниками в подорожах і походах.

Серед недоліків таких термосів можна виділити досить широке горлечко відносно невелика тривалість підтримки потрібної температури їжі - 5-7 годин. А все тому, що широке горлечко гірше утримує потрібну температуру всередині ємності. Та й місткість в 1-1,5 л хоча й зручна для зберігання повноцінного обіду, але не так зручна в транспортуванні.

Термоси для напоїв

Питні термоси представлені в самих різних обсягах від 0,2 до 1,5 л і доповнені зручними чохлами, ручками або ремінцями, виготовлені з термостійкого пластика, загартованого скла або «нержавійки».

Часто в питних термосах передбачено отвір, призначений для того, щоб зручно наливати напій, не відкриваючи колбу і тим самим довше зберігаючи потрібну температуру. Більш того, такі термоси здатні підтримувати потрібну температуру напою до 24 годин, тому ідеально підходять як для роботи, так і для відпочинку.

Серед питних термосів слід виділити термоси з помпою, у яких передбачений спеціальний кран і пневматичний насос, що дозволяє дуже зручно наливати напої, навіть не відкриваючи колбу. Середній обсяг таких термосів досягає 1,5-2 л, що не завжди зручно в транспортуванні.

Універсальні термоси

Ці термоси ідеально підходять для зберігання їжі та напоїв, підтримують потрібну температуру до 12-15 годин і бувають різного об'єму - від 0,5 до 2 л. Крім того, з'являється все більше варіантів термоємкостей для зручного зберігання і транспортування їжі та напоїв: термокружки, термофляги, термопляшки, термосумки та контейнери, - вибір дійсно великий.

Більше корисних порад

При виборі термоемкості для їжі і напоїв слід пам'ятати, що:

  • Металевий корпус набагато міцніший, надійніший і довговічніший ніж пластиковий, він удароміцний, тому його можна брати в подорожі і походи;
  • Металева колба так само добре утримує тепло, як і скляна, але набагато міцніша і надійніша. У той час як скляна колба ідеально підходить для заварювання трав'яних чаїв або напоїв зі спеціальними добавками, так як не вбирає запахи;
  • Колба термоса не тільки грає важливу роль в підтримці температури їжі, але і забезпечує герметичність. Так, через дерев'яну затичку втрачається до 40 % тепла. Пластикові кришки, які закручуються, набагато практичніші та зручніші, оскільки мають додаткову термоізоляцію, дуже часто оснащені силіконовими краями для щільного прилягання, дуже легко знімаються і так же легко миються.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 80)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ