Главная : Новости

Вічного кліматичного обладнання не буває

, 10:43
0 1540

кліматичне обладнанняТермін служби кондиціонера або теплового насоса сильно залежить від якості установки та регулярного технічного обслуговування. На жаль, настає момент, коли найнадійніше і встановлене належним чином обладнання стає непридатним до експлуатації. Серед можливих причин - корозія елементів циркуляції холодоагенту, руйнування підшипників і знос колекторів електродвигунів, що приводять насоси, руйнування ущільнювачів в місцях з'єднань, моральне старіння обладнання, невідповідність сучасним нормам енергоспоживання і безліч інших причин.

Як повідомляє інтернет-магазин кліматичного обладнання http://japan-aircon.com.ua/: Відповідно до недавнього дослідження American Home Comfort термін служби кондиціонерів і теплових насосів в середньому становить близько 15 років, а система охолодження і кондиціонування автомобіля значно менше, якщо це, звичайно, не автомобільні радіатори Termal. Радіатор кондиціонера HYUNDAI SOLARIS захистить салон автомобіля від підвищеної вологості і пилу, тому потрібно своєчасно його міняти, звернувшись на станцію техобслуговування або замовити з доставкою і установкою в інтернет-магазині. Неважко здогадатися, що протягом такого великого проміжку часу технології опалення та кондиціонування зазнають суттєвих змін, в першу чергу, у нових систем значно покращене енергозбереження. До того ж в новому обладнанні використовуються більш ефективні і менш небезпечні для навколишнього середовища холодоагенти.

Нові компресори можуть тривалий час працювати в режимі невеликої потужності, що дозволяє уникати гучних і енергопоглинаючих циклів включення / вимикання. Та й робота в звичайному режимі у цих установок значно економічніша і набагато тихіше. Такі системи отримали загальну назву IQ Drive.

Важливим нововведенням є широке впровадження в останні роки антисептичних матеріалів, що перешкоджають розмноженню шкідливих бактерій на елементах випарника кліматичних систем.

Важливі нововведення в кліматичне обладнання привносять новітні інтернет-технології, перш за все, так звані «інтернет речі». Сучасні моделі кондиціонерів і теплових насосів можуть підключатися до інтернету і управлятися віддалено, або працювати в складі іншого обладнання, що входить в начинку «розумного будинку».

Так що якщо ваше старе кліматичне обладнання ще працює, але вас стали неприємно дивувати рахунки за електроенергію, або раптом у вас розвинулася алергія через постійну наявність в повітрі бактерій, що мешкають у випарнику, саме час задуматися про установку системи кондиціонування нового покоління.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 144)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ