Главная : Новости

Нітрилові рукавички: Основні переваги

, 12:25
0 530

Нітрилові рукавичкиНітрилові рукавички, в першу чергу, є альтернативою для рукавичок, виготовлених з натурального латексу (латексних рукавичок). Вони мають схоже застосування, близькі характеристики і, що важливо, стабільну ціну.

Основною перевагою нітрилових рукавичок є те, що вони нейтральні для шкіри людини. Основним і, ймовірно, найбільшим недоліком латексних рукавичок є той факт, що вони не є інертними для людської шкіри. Натуральний латекс дійсно може викликати алергічні реакції. Для людей з чутливою до латексу шкірою, досить навіть невеликого контакту з цим матеріалом - наприклад, під час візиту до лікаря, який працює в латексних рукавичках. Торкаючись ними шкіри пацієнта можна викликати небажані алергічні реакції. У таких ситуаціях підходять рукавички, виготовлені з нітрилу. Цей матеріал також називають синтетичним каучуком. Нітрил - це гіпоалергенний матеріал.

Нітрилові рукавички безпечніші

Той факт, що нітрилові рукавички безпечні для людської шкіри, це не єдиний їхній козир. Дуже важливими є механічні властивості нітрилу. Він більш довговічний, ніж латекс (в 3 рази більш стійкий до проколів). Це надзвичайно важливо для осіб, які використовують їх, наприклад, у медичній галузі. Тут ризик проколу голкою або іншим гострим інструментом досить високий, а наслідки часто є дуже серйозними.

Ідеальне прилягання нітрилових рукавичок до руки

Ще кілька років тому використання нітрилові рукавичок асоціювалося з відсутністю комфорту, - вони насилу прилягали до долоні. В результаті це позначалося на вправності і спритності рук користувача. Щоб звести до мінімуму цей недолік, була значно змінена система виробництва нітрилу. Сьогодні відмінності між природним каучуком і нітрилом в принципі непомітні.

Стабільна ціна впливає на вибір рукавичок

Вартість латексних рукавичок буває різною. Чому? Основна причина - це наявність натурального каучуку. Натуральний латекс отримують з розрізів каучукових дерев, збирають сік, а потім його обробляють. Цей процес вимагає часу. Синтетичний каучук (нітрит) є продуктом хімічної промисловості, який виходить в результаті хімічних процесів, що здійснюються людиною. А це означає, що виробничий процес стабільний і передбачуваний.

З чого випливає різниця в якості і ціні нітрилових рукавичок

Нітрилові рукавички бувають різних цінових категорій і різної якості. Це зроблено для того, щоб споживач міг самостійно зробити вибір на користь дешевизни або якості. Наприклад, блакитні нітрилові рукавички «ALLIANCE» досить міцні і задовольняють більшості вимог, які пред'являються до них. Саме тому вони є найбільш затребуваними. Трохи рідше купують дорожчі чорні нітрилові рукавички, які відрізняються винятковою міцністю і часто використовуються в якості багаторазових засобів захисту.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 46)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ