Главная : Новости

Картонні коробки з пакувального картону

, 12:42
0 1607

Картонні коробкиМи можемо бути щиро вдячні паперової промисловості, адже завдяки їй з'явилася величезна кількість різноманітних незамінних виробів, які вигідно відрізняються своїми високими характеристиками. Різні типи паперу досить широко використовуються у всіх галузях промисловості і в побуті. Але, головне місце в цій сфері відводиться такому «паперовому» продукту, як пакувальний картон, з якого сьогодні виготовляються пакувальні і архівні картонні коробки для документів. Далі ми більш детально поговоримо про особливості застосування та переваги картонних коробок і розповість нам про це співробітник компанії типографії «4тона»: http://4tona.ru/, яка безпосередньо займається виготовленням коробок на замовлення (або ж изготовлением коробок на заказ, custom-made boxes manufacturing) в Москві та МО.

Застосування картонних коробок

Однією з головних сфер використання картону по праву вважається пакувальна продукція. Картонні коробки є широко застосовуваною ідеальною упаковкою для безлічі споживчих товарів. Різна продукція малих і середніх габаритів (наприклад: продовольчі товари, побутова хімія, подарункові, сувенірні товари і багато іншого), пакується в картонні коробки різних типів (це може бути: коробковий пакувальний картон, гофрокартон і гофроупаковка, а також гофрокартон листовий).

Картонні коробки - це досить міцна і в той же час дуже легка упаковка, зроблена з багатошарового матеріалу на основі паперу, завдяки правильним геометричним формам виступає в ролі природних ребер жорсткості.

Відмінні переваги коробки з гофрокартону:

  1. За рахунок різної щільності і товщини листів з'являється можливість забезпечити найвищу жорсткість картонних коробок і перетворити їх в дійсно багатофункціональний пакувальний матеріал;
  2. Скріплення ж між собою здійснюється за допомогою різних клейових складів, але так само можуть бути використані і спеціальні скріплючі скоби;
  3. Зовнішній або «лицьової» шар картонних коробок може мати матове або глянсове покриття різних кольорів, яке добре впливає на естетику і красу такої упаковки;
  4. Крім цього на картонні коробки, за допомогою поліграфічного методу, можна нанести різні графічні малюнки, що добре позначається на зовнішньому вигляді продукції, яку упаковують в них;
  5. Варто також відзначити, що коробковий картон є екологічним матеріалом, що забезпечується використанням великої кількості природної сировини дозволяючої перетворити її в безпечну і дуже ергономічну упаковку.

Що таке гофрокартон?

Одним з особливих типів описуваного матеріалу можна назвати листовий гофрокартон, який виступає в ролі пакувального матеріалу, що складається із спеціальних ребристих картонних полотен, які розміщуються між плоскими листами.

Гофрокартон застосовують для виробництва картонних коробок середнього або великого габариту, а завдяки своїм ребристим прошаркам може забезпечити відмінні характеристики. Гофроупаковка використовується для пакування різноманітної побутової техніки, різних великих предметів, меблів і багато чого іншого.

Висновки

Завдяки високим характеристикам міцності, жорсткості і багатофункціональності, разом з легкістю використання і можливістю красивого графічного оформлення картонні коробки є найпопулярнішим пакувальним матеріалом, який забезпечує надійне вміщення в себе будь-яких предметів, будь то харчові продукти або тендітні скляні сувеніри. Сьогодні можна вигідно купити картонні коробки і бути спокійними за збереження будь-якого вантажу, що перевозиться.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 175)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ