Главная : Новости

Переваги навісів з полікарбонату

, 14:26
0 609

навіс з полікарбонатуБільшість власників приватних будинків, у яких немає гаража, віддають перевагу спорудженню навісу для свого авто. Сьогодні ми поговоримо про переваги навісів із полікарбонату і розповість нам про них співробітник компанії «Поліарк»: http://polyarc.ru/, в якій безпосередньо можна придбати полікарбонат для навісу (поликарбонат для навеса, polycarbonate for canopy).

Навіси з монолітного і стільникового полікарбонату - це відносно нове явище в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, застосовуваними в оформленні заміських будинків. Популярність цього матеріалу затьмарила залізо і скло, забудовники і звичайні домовласники хвалять його за нескінченну кількість позитивних властивостей. Він краще за інших захищає транспортний засіб від опадів + добре підходить для більш складних конструкцій, наприклад, альтанок та прибудов. Полікарбонат використовують на балконах, верандах, вкривають нам басейни. Якщо будуєте паркан на палях, то також можете використовувати даний будматеріал.

Така популярність полікарбонату не є дивиною - її легко можна пояснити. Навіси з полікарбонату в порівнянні з іншими матеріалами виділяються довговічністю і високою міцністю. Основне завдання цього матеріалу - це захист. І той факт, що полікарбонат в десять разів міцніший, ніж скло, і чим навіси з пластику або ПВХ, роблять цей матеріал чудовою альтернативою іншим матеріалами на будівельному ринку. До того ж установка навісів проводиться протягом 1 дня. Хіба можна досягти такого результату використовуючи інші матеріали? Звісно ж ні! Крім цього, навіс з полікарбонату на 100 % захищає машину від сонячних променів.

Монолітні листи полікарбонату всередині мають спеціальні канали, що робить цей матеріал відмінним теплоізоляційним покриттям. Навіс, який зібраний з полікарбонату в майбутньому не вимагає спеціального догляду. Щоб помити його, необхідно відкрити воду і облити напором без добавки спеціальних миючих засобів. При монтажі не потрібно застосовувати спеціальний інструмент - він проводиться в лічені години. Панелі заздалегідь ріжуться під розріз каркаса, після чого з'єднуються за допомогою профілів і прикладаються на каркас, де вони безпосередньо мають кріпитися. Такий навіс виходить надійним місцем для автомобіля.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ