Главная : Новости

Диван і кухня - це зручно і смачно

, 12:53
0 706

Кухонні диваниЦей зразок м’яких меблів називають м’якими куточками чи куточками для кухні. Але все ж варто називати новий різновид саме диваном. Кухонні дивани відрізняються своїми особливими властивостями і будуть корисними саме у цій кімнаті квартири.

Диван на кухні може допомогти так організувати простір, що обідати буде і смачно, і комфортно.

Три відмінності від всіх інших

Диван для кухні відрізняється від інших модифікацій трьома особливостями:

  • зазвичай не потребує висувного спального місця. Як виключення, диван-трансформер може розгортатись і зі спальним місцем, але тоді площа кухні має бути достатньо великою;
  • сидіння диванів мають ніші, які можна використати для зберігання дрібних речей, що значно зменшить потребу у використанні спеціальних стелажів чи полиць на кухні;
  • цей різновид диванів має просте оформлення і створюється для достатнього комфорту користувачів під час обіду чи спілкування за святковим столом невеликої компанії.

Компактність

Диван для кухні як правило невеликий за розмірами і може складатись з двох рівновеликих частин і з частин, що є різними за довжиною.

Компактні розміри дозволяють використовувати такі дивани у острівному варіанті розміщення на великій кухні. Тоді ця точка стає епіцентром уваги і перетворюється на простір для спілкування гостей і господарів.

Для маленької кухні цей же різновид м’яких меблів може розташуватись у кутку стіни і зекономити багато вільного простору.

Варіанти зі спальним місцем

Економний і дбайливий господар може придбати такий диван із можливістю розгортання спального місця. Це дозволить не витрачати додаткові кошти на придбання ліжок. Якщо у господарів є гості, яким потрібно терміново надати місце для відпочинку, тоді такий диван стане справжнім рятівником. Розгорнутий на кухні диван дозволить у комфортних умовах перепочити стільки часу, скільки потрібно.

Звісно цей варіант буде дорожчим, проте він дозволить завжди мати у резерві ще одне спальне місце в квартирі.

Декілька рекомендацій по вибору

Вибрати диван для кухні варто із певними властивостями, що допоможуть експлуатувати його довше і мати тривалий час гарний вигляд:

Бажано купувати диван із зовнішньою поверхнею крісла і місця для сидіння зі шкіри чи іншого матеріалу, який не всотує в себе жир, воду і легко відмивається різними хімічними засобами. Це важливо для того, щоб диван мав гарний вигляд багато років. Купувати диван для кухні із поверхнею, вкритою тканиною, нераціонально. Таку поверхню буде дуже складно чистити від слідів їжі з випадково перекинутої тарілки чи крапель вина.

М’які меблі для кухні можуть виконувати роль додаткового схову для речей, але не варто планувати в них тривале зберігання. На кухні завжди присутня надмірна вологість та інші умови, що можуть спричинити появу плям, різноманітних забруднень на поверхні. Крім того, відсутність постійної вентиляції робить нераціональним зберігання у секціях під сидіннями овочів чи фруктів.

Прості рецепти по вибору кухонних диванів допоможуть раціонально організувати простір кухні та забезпечити високий рівень комфорту гостей та господарів квартири.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 59)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ