Главная : Новости

Переваги наркологічного центру

, 12:35
0 669

наркологічний центрСистема сучасної наркологічної допомоги дозволяє будь-якому нужденному пройти лікування і проконсультуватися з фахівцями з приводу своїх страхів і сумнівів. Незважаючи на те, що наркологія стала окремою медичною галуззю лише в 1975 році, за час роботи був накопичений солідний досвід саме наркологічного лікування. Однак до сих пір наркологічні послуги тісно переплітаються з психіатрією, наприклад, при лікуванні пацієнтів з алкогольними психозами, гострими психічними розладами на тлі зловживання, наркотичними галюцинаціями і маренням, при психологічній реабілітації хворих.

Центр наркології при цьому - це ідеальна установа, адже на відміну від стаціонару, диспансеру або клініки терапія в ньому відбувається комплексно, включає наркологічне лікування, підготовку фахівців, профілактику залежності, наукову роботу, реабілітацію та психотерапію на всіх рівнях. До речі, в Харкові наркологічним центром, в якому можно пройти якісну реабілітацію є клініка «Життя»: http://shansklinik.com.ua/.

Терапія

Лікування наркозалежності ведеться в двох напрямках: відновлення організму і усунення фізіологічного потягу до наркотику, і налагодження нормального життя без психоактивних препаратів, зняття психологічного стресу, нормалізація емоційної сфери. Саме такий підхід до лікування сьогодні вважається найпродуктивнішим, і дозволяє приблизно 90 % залежним дійсно вилікуватися.

Особисте прагнення пацієнтів

Гарантувати ефективність лікування сьогодні не може ніхто, адже подолання залежності багато в чому залежить від особистого прагнення. Якщо фахівці роблять все можливе для відновлення пацієнта, а він при цьому продовжує наркотичний і алкогольний спосіб життя, то ефекту не буде. Необхідно налаштуватися, і пройти всі етапи терапії: медичне обстеження, детоксикація, методи кодування, відновлення, психологічної реабілітації та подальшої адаптації в суспільстві.

Переваги центра наркології:

  • лікування ведеться комплексно;
  • практикують фахівці з різних областей;
  • ведеться наукова і профілактична робота;
  • хвороба розглядається одночасно як фізична і психічна.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 32)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ