Главная : Новости

Переваги виклику нарколога додому

, 20:48
0 1058

нарколог додомуАлкоголізм є проблемою не тільки для залежного від алкогольних напоїв, а й для близьких людей алкоголіка. Людина, яка п'є часто алкогольні напої, ризикує нашкодити своєму фізичному і психічному здоров'ю, а також ризикує повністю деградувати і втратити комунікативний зв'язок з соціумом. Виклик лікаря нарколога додому (narcologist at home, нарколога на дом) є необхідною умовою при гострому алкогольному сп'янінні та тривалому запою. Алкогольна деінтоксікація та виведення з запою може дозволити очистити організм від продуктів розпаду етилу в крові. Тільки кваліфікований лікар нарколог може надати оперативну та якісну допомогу постраждалому від алкогольних напоїв.

Гостра інтоксикація організму алкоголем виникає через надмірне вживання алкогольних напоїв. Часто отруєння алкоголем виникає у залежних від спиртних напоїв - у алкоголіків. Приводом для надмірного вживання алкоголю і розвитку алкоголізму може стати:

 • перенесена емоційна травма;
 • тривалі депресії;
 • стресові ситуації;
 • бажання швидко розслабиться.

При гострій інтоксикації алкогольними напоями спостерігається:

 1. різка зміна настрою;
 2. швидка нервова збудливість;
 3. порушення шлунково-кишкового тракту;
 4. втрата контролю;
 5. виникнення галюцинацій й ін.

Такі симптоми повинні насторожувати. Якщо симптоматика посилюється, а стан не поліпшується, то слід звернутися за спеціалізованою допомогою. Адже за допомогою підручних засобів домашньої аптечки не завжди можна відновити нормальний стан при гострій інтоксикації. Виклик лікаря додому актуальна - це послуга, використання якої актуальне за кількома причини:

 • Неможливість організму самостійно відновлюватися через надмірну кількість алкоголю в організмі. Стан запою може тривати від кількох днів до кількох місяців. Тому часто виклик лікаря нарколога додому є єдиним шансом перервати запій і зберегти здоров'я залежного від алкоголю;
 • Алкогольний делірій або іншими словами «біла гарячка», порушення психологічного і фізичного стану, при якому пацієнт не може контролювати свою поведінку і власны рухи;
 • Психологічні бар'єри, пов'язані з перебування в стінах медичного закладу. В такому випадку виклик лікаря нарколога додому є єдиною можливістю лікування пацієнта.

Робота лікаря нарколога в домашніх умовах включає в себе комплекс медичних заходів, мета яких: зняти абстинентного синдрому, усунути соматичні порушення, усунути бажання вживати алкогольні напої і очистити організм від сполук етилу. Тривала інтоксикація алкогольними напоями виснажує природні ресурси організму і порушує обмін речовин організму. Тому не варто відкладати лікування при алкогольної детоксикації.

Головна перевага візиту лікаря нарколога додому заключається в тому, що фахівці можуть оцінити ситуацію з професійної точки зору і вжити необхідних заходів з порятунку і поліпшення стану хворого. Якщо хворий згоден провести алкогольну деінтоксікаціі, то досвідчений лікар нарколог зможе провести необхідні медичні маніпуляції.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 144)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ