Главная : Новости

Dinero кредит - це зручно і просто!

, 13:43
0 462

мікрокредитЯкщо виникла потреба в терміновому поповненні фінансових запасів, обов'язково придивіться до компанії Динеро: https://credits-online.com.ua/company/dinero. Видача позик здійснюється через інтернет по всій території України. Вам знадобиться лише пристрій з доступом в Мережу і трохи часу, щоб заповнити заявку. Забудьте про черги до менеджерам, зборі довідок і очікуваннях приймального часу. Взяти кредит онлайн на карту в Dinero можна цілодобово, без свят і вихідних. Немає необхідності відвідувати офіс компанії - ні для оформлення кредиту, ні для його погашення.

Загальні умови для оформлення кредитів в Dinero

У Динеро кредит отримати дуже легко, до позичальників мікрофінансових організація виставляє гранично прості вимоги:

 • вік 18-75 років;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • паспорт громадянина України;
 • активоване номер мобільного телефону;
 • діюча банківська картка на ім'я позичальника;
 • відсутність боргів в інших кредиторів.

Для нових клієнтів Динеро проводиться акція «Безкоштовний кредит». Причому, на відміну від інших МФО, це не мізерний 0,01%, а дійсно повна відсутність процентної ставки. Без відсотків можна взяти від 300 до 4000 гривень на 7, 14 або 30 днів.

Досить цікава система Динеро для постійних клієнтів. По-перше, вони можуть взяти вже від 300 до 10000 гривень. Крім короткострокового кредиту, доступний позику на 3, 6, 9, 12 місяців. При цьому немає єдиної процентної ставки, вона визначається тривалістю кредитування. Наприклад, якщо ви берете в Dinero кредит на 1000 грн, то будете повертати:

 1. через 7 днів - 1120 грн (1,7% в день);
 2. через 14 днів - 1190 грн (1,3% в день);
 3. через 30 днів - 1290 грн (0,97% в день).

За розстрочення для аналогічної суми необхідно виплачувати щомісяця:

 • 3 місяці - 514 грн;
 • 6 місяців - 318 грн;
 • 9 місяців - 227 грн;
 • 12 місяців - 178 грн.

Безумовно, компанія Dinero пропонує один з найнижчих відсотків на ринку, а позику на рік - взагалі унікальна послуга для онлайн-сервісів.

Переваги

Як видно вже з загальних умов, кредит у Динеро - це вигідно. Гнучка система процентних ставок і термінів позик дозволяє вибрати ту програму кредитування, яка буде найбільш вигідна і зручна для позичальника. Але це далеко не всі сюрпризи від Dinero. Корпоративна служба підтримки працює щодня, і набагато довше стандартного робочого часу. У будні з 8-00 до 22-00, у вихідні з 9-00 до 21-00. Це дуже зручно, так як більшість кредитів оформляється після 18-00 і у вихідні. Серед позитивних моментів також:

 1. оперативне прийняття рішення по заявці (5-15 хв);
 2. ліцензована компанія, яка здійснює свою діяльність на законних підставах;
 3. дійсно безкоштовний перший займ;
 4. відсутність зайвих перевірок і необхідності збирати пакет документів;
 5. необов'язково наявність доходів;
 6. наявність пролонгації кредиту до 30 днів;
 7. персональне збільшення кредитного ліміту для постійних клієнтів;
 8. щоденний прийом і обробка заявок.

Ще одна унікальна можливість Динеро - одночасне оформлення декількох кредитів в рамках свого кредитного ліміту. Наприклад, ваш ліміт становить 5000 грн, і у вас вже є Dinero кредит на 2000 грн. Ще до погашення поточної заборгованості можна оформити додаткову позику на суму до 3000 грн, для якого буде укладено нову кредитну угоду зі своїми умовами. Звичайно, краще такого не допускати, але в безвихідних ситуаціях це може здорово виручити. А основна маса інших мікрофінансових організацій допускає оформлення наступного кредиту тільки після погашення поточного.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 26)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ