Главная : Новости

Вакцинація: основні плюси

, 11:40
237 321
вакцинація

У людини немає природного імунітету, спрямованого проти збудників важких інфекцій. Щеплення — це єдина можливість від них захиститися. Навіть частковий захист — це краще, ніж взагалі ніякого. У щеплених дітей, якщо навіть вони хворіють, захворювання протікає в легшій формі та дає менше ускладнень. Та невелика кількість антитіл матері, які передаються через грудне молоко, не захищає від повітряно-крапельних інфекцій. Чим молодша дитина, тим небезпечніше для неї інфекційне захворювання.

Хвороби, від яких захищають вакцини, можуть привести до інвалідності та смерті, і ризик подібного результату в сотні разів вищий, ніж в разі можливих поствакцинальних ускладнень. Багато з інфекційних хвороб і епідемій, які вбивали тисячі людей в минулому, більше не існують через щеплення. Однак, є ще деякі країни, в яких збереглися збудники цих інфекцій, тому вакцинація є найважливішим заходом обережності. До речі, в Києві вакцинуватися можна в сімейній клініці "Ольвиця": https://olvica.kiev.ua/vakczinacziya.html.

Чому вакцинація така важлива?

Завдяки вакцинації у світі практично ліквідована такі смертельні захворювання, як натуральна віспа, правець, дифтерія. На жаль, навіть у розвинених країнах рух «ми проти вакцинації» призвів до спалахів кору зі смертельними наслідками, поліомієліту, який призводить до інвалідності або смерті, реєструються випадки правця, від якого немає ліків. Щеплення захищає нас не тільки від важких захворювань та їх наслідків, а також приносить економічну вигоду — економія на лікарські засоби та матеріалах для лікування хворих, економічна вигода від продуктивності праці здорового працівника.

Щеплення від грипу — це ефективний шлях захисту від вірусу, який несе високу смертність і захворюваність серед населення. Відмова від щеплення від правця несе в собі небезпеку смерті від важкої стану, що супроводжується судомами, паралічем дихальної мускулатури, але ж правцева паличка живе в землі та потрапити в ранку при роботах на дачі, відпочинку на озері може будь-кому. Дифтерія подібна ангіні та тільки захищений вакциною не отримає важкого ускладнення у вигляді паралічу серцевого м'яза з летальним результатом. Нещеплених від кору може отримати ускладнення у вигляді енцефаліту — запалення головного мозку, яке призводить найчастіше до інвалідності або смертельного результату. Недарма щеплення розроблені та застосовуються при інфекціях, що несуть в собі смертельну небезпеку.

Висновки

Вакцинація безумовно необхідна, в іншому випадку, вона не була б схвалена медичною спільнотою. Не ігноруйте вакцинацію та не робіть крок в кам'яний вік, адже ми — сучасне розвинуте суспільство, що використовує науку на благо здоров'я та збільшення тривалості життя людини.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 4)

Читайте также:


ВВЕРХ