Главная : Новости

Димарі з нержавіючої сталі: переваги та недоліки

, 01:43
131 915
Димарі з нержавіючої сталі

Димарі є важливою частиною систем опалення приватних будинків. Вони відводять продукти згоряння палива з печей і котлів за межі будівель. Звичайні димарі з цегли потроху поступаються своїм місцем сучасним системам відведення диму з кераміки та металів. Це обумовлено такими недоліками цегляних труб, як:

  • велика вага конструкцій з цегли, яка зазвичай становить 1-1,5 т, що вимагає для них фундаменту;
  • складність та висока вартість облаштування та обслуговування цегляних димових труб;
  • неможливість переобладнання систем опалення з використанням більш сучасних опалювальних приладів, в тому числі зі зміною їх потужності, без серйозного перероблювання цегляного димоходу.

Від цих проблем вас повністю позбавлять димарі з нержавіючої сталі. Саме вони виходять на провідні позиції при влаштуванні систем опалення в приватних будинках. Далі, ми розглянемо основні плюси та мінуси таких димарів.  Ну а розповість нам про це співробітник компанії "Версія-Люкс": https://versia-lux.com/, яка безпосередньо їх виробляє.

Переваги димоходів з нержавіючої сталі

Споживачі віддають перевагу димоходів з нержавіючої сталі не просто так. Ці системи забезпечують користувачам ряд очевидних переваг:

  • завдяки мінімальній вазі монтаж димоходу зі сталевих труб не вимагає ніякого посилення будівельних конструкцій;
  • його монтаж в рази швидше цегляних димових труб, що гарантує велику економію коштів на оплату праці будівельників;
  • нержавійка вигідно відрізняється від труб з оцинкованої сталі високою стійкістю до агресивних речовин, що входять в продукти згоряння, а також до сильного нагрівання;
  • димарі зі сталевих труб легко пристосувати під будь-які конструктивні особливості будівель та всі види опалювальних приладів — від твердопаливного або газового котла до каміна;
  • вони гранично прості в обслуговуванні та не схильні до утворення на стінках товстих шарів сажі;
  • відмінна ремонтопридатність димоходів з нержавіючої сталі забезпечує їм тривалий термін експлуатації.

Сьогодні за сукупністю своїх переваг димар з нержавіючої сталі є кращим рішенням з точки зору вартості, практичності та безпеки експлуатації.

Недоліки димоходу з нержавіючої сталі

  • Єдиним недоліком сталевих димових труб є висока теплопровідність матеріалу.

З урахуванням цієї обставини облаштування димоходу з нержавіючої сталі зажадає від вас таких додаткових заходів щодо безпечної експлуатації систем опалення, як: вогнезахист будівельних конструкцій, через які проходять димові труби та теплоізоляції труб над дахом будівлі та в неопалюваному горищному просторі, що захистить димохід від утворення конденсату. Оптимальним розв'язання цих проблем є використання сендвіч-труб. Вони складаються з двох труб різних діаметрів, простір між якими заповнено теплоізоляцією з мінеральної вати. Така конструкція димоходу гарантує захист його зовнішньої поверхні від надмірного нагрівання і перешкоджає утворенню конденсату всередині труб.

Комплектуючі для димоходу з сендвіч-труб обійдуться помітно дорожче, зате ви заощадите на матеріалах для вогнезахисту та теплоізоляції, а також на витратах при виконанні цих робіт. Крім того, сендвіч-труби довговічніші. Вибирають їх з урахуванням кліматичних особливостей регіону, де ведеться будівництво. Чим нижчі зимові температури та сильніші їх добові перепади, тим товстішим повинен бути шар теплоізоляції. При правильному облаштуванні димоходу з нержавійки він прослужить вам десятки років.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 9)

Читайте также:


ВВЕРХ