Главная : Новости

Протеїн для жінок: що потрібно знати?

, 08:38
30 1410
Протеїн для жінок

Правильне та збалансоване харчування при заняттях в спортивному залі є вкрай необхідними. В іншому випадку користі від тренувань буде мало. Дівчата часто задаються питанням, чи можна їм приймати протеїн і як це робити розумно. Організм жінки та м'язова маса влаштовані інакше, ніж у чоловіків, тому тут є свої нюанси.

Чи можна дівчатам вживати протеїн?

Пити протеїн спортсменкам можна та потрібно. Важливо зрозуміти, наскільки доцільно додавати в раціон протеїн для м'язового росту. Але не завжди це буває виправдано. Харчування та підтримка м'язової тканини потрібні як при регулярних заняттях професійним спортом, так і при фітнес-тренуваннях.

Доцільність вживання протеїну залежить від якості та інтенсивності занять. Якщо ви відвідуєте спортзал 1-2 рази в тиждень і з невеликими навантаженнями, то зайвий білок може вам лише нашкодити, адже при неправильному та невиправданому його вживанні страждає шлунково-кишковий тракт.

Протеїн необхідний у таких ситуаціях:

 • життя по напруженому графіку, коли не завжди виходить поїсти, а шейкер з білковим коктейлем можна випити навіть на ходу;
 • відсутня звичка багато їсти та тому важко набрати потрібну кількість білка, в такій ситуації простіше прийняти протеїновий коктейль, ніж насильно запихати в себе м'ясо або сир;
 • дівчина є вегетаріанкою, і не може забезпечити потрібну для організму кількість білка;
 • є бажання урізноманітнити власне меню.

Сироватковий протеїн для жінок

Сироватковий протеїн, який вживають жінки, ділиться на 3 групи:

 1. концентрат — найдешевший, а білка містить від 25 до 89 %. Погано підходить тим, хто не переносить лактозу;
 2. ізолят — містить всього 1 % лактози, коштує дорожче, а відсоток білка в ньому доходить до 95 %;
 3. гідролізат — найшвидше засвоюється, містить 10 % лактози та до 90 % білка (цей різновид протеїну слід вибирати тільки в разі, якщо важлива швидкість засвоєння продукту).

Протеїн для жінок Femine Pro від Power Pro

Команда Power Pro розробила інноваційний продукт Femine Pro, що враховує всі особливості жіночого організму. Багатьом дівчатам сподобаються смакові наповнювачі протеїну Femine Pro — смородина з йогуртом і полуниця з вершками.

В унікальній формулі Femine Pro від Power Pro містяться корисні рослинні компоненти:

 • Екстракт зеленої кави — натуральний стимулятор, що сприяє зниженню апетиту, зменшення підшкірного жиру за рахунок позитивної дії хлорогенова кислоти.
 • Худія — побічно впливає на процес спалювання жирів за рахунок зниження апетиту, і таким чином можливо знизити калорійність денного раціону. Також худія покращує середньодобовий рівень цукру в крові, оздоровлює серцево-судинну систему організму.
 • Мучниця — рослина, що володіє такими корисними властивостями, як: сечогінний ефект, покращує стан судин, підвищує якість крові і її властивості, очищає судини від зайвого холестерину.
 • Бромелайн — натуральна клітковина з ананаса, яка здатна прискорити всмоктування амінокислот зі шлунково-кишкового тракту для підтримки та набору м'язової маси, покращує відновні процеси, в тому числі сон.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 11)

Читайте также:


ВВЕРХ