Главная : Новости

Металопластикові вікна: як їх правильно вибрати?

, 23:15
27 704
 металопластикові вікна

Вікна — одна з найважливіших речей в будинку, яка відповідає і за затишок, і за наше здоров'я. Адже не дарма кажуть, що теплий будинок — запорука здоров'я взимку! Далі, ми поговоримо про те, як правильно вибрати металопластикові вікна, які підійдуть саме вам. До речі, якщо ви з Києва, то придбати якісні металопластикові вікна ви можете в компанії "GLASSO": https://glasso.ua/.

Якими повинні бути металопластикові вікна?

Якісні ПВХ вікна:

 • здатні захистити від продування та протягів;
 • забезпечують максимальне природне освітлення;
 • захищають від сторонніх звуків з вулиці та скупчення конденсату;
 • прості у використанні;
 • мають естетичний вигляд;
 • довговічні.

Крім того, існують індивідуальні вимоги, що висуває до виробів кожна людина в залежності від своїх уподобань та побажань:

 1. розташування та клімат у квартирі;
 2. різновид системи опалення;
 3. вологість та інші специфічні вимоги (наприклад, жителям перших поверхів потрібно подбати про те, щоб в їх квартиру не проникли злодії, а жителям сонячних сторін — про укриття від палючих променів).

Підбираємо ПВХ профіль

ПВХ профіль — це віконна рама, а значить основний елемент віконної конструкції, що має відповідати певним вимогам і стандартам. Обов'язково потрібно звернути увагу на те, скільки у нього камер з повітрям і який ущільнювальний контур. Додатково розглядається товщина стінки профілю, стабільність геометричних показників, максимальна ширина, а також армування та естетичні параметри.

Зазвичай профіль має від 3 до 6 повітряних камер. Найпопулярніші трьох і п'ятикамерні конструкції. Їх кількість впливає на ширину рами. Вона може коливатися від 58 мм до 90 мм, при цьому товщина зовнішніх стінок профілю повинна бути не менше 2,5 мм.

Варто не забувати про армування ПВХ-профілю, адже саме воно впливає на жорсткість та довговічність конструкції. Для нього використовується високоякісний оцинкований метал товщиною 1,5. Відносно виду, поверхня повинна бути однорідною, а забарвлення в наш час дають нам свободу вибору під будь-який інтер'єр.

Вибираємо склопакет

Склопакет — це друга важлива складова конструкції, тому що, займаючи більшу частину, він впливає на захисні властивості вікна в цілому. Склопакети бувають найрізноманітніші, і в них дуже легко загубитися. Нині існує величезний вибір конструкцій в залежності від вимог, наприклад, сонцезахисні, енергозберігаючі, шумозахисні, однокамерні та двокамерні, а також комбіновані.

Зверніть увагу! Незалежно від вибору склопакета, його товщина повинна бути 4 мм. Будьте дуже пильні, зараз часто недобросовісні компанії встановлюють замість 4 мм, 3 мм.

Енергозберігаючі склопакети дуже зручні тим, що надійно захищають від холодів і зберігають тепло від обігрівачів. Щоб уповільнити теплопередачу, можна окремо закачати в проміжок між склом інертний газ (Аргон), він абсолютно безпечний для людини та домашніх тварин, а ще доведено, що з таким доповненням можна економити до 35 % на оплаті за опалення, а значить витрати окупляться вже через кілька років.

Фурнітура: що важливо знати перед покупкою?

Фурнітура теж важлива, оскільки впливає на довгу експлуатацію вікна. Всі кронштейни, ручки, петлі та багато інших складових впливають на хороше та легке закривання / відкривання віконної стулки. Найкраще вибирати деталі відомих виробників. Зазвичай вони відповідають стандартам і прослужать досить довго.

За технічними характеристиками фурнітура буває:

 • похилого зрушення;
 • поворотно-відкидна;
 • розсувна;
 • зсувна.

Висновки

В кінці потрібно додати, що в ПВХ вікні немає малозначущих деталей, від кожного елемента залежить якість виробу. Не лінуйтеся витратити час на добірку якісних матеріалів, щоб отримати саме ваше ідеальне вікно! Спеціально для цього практично у всіх магазинах є фахівці або консультанти-фахівці, які зможуть як порадити, так і допомогти у виборі того чи іншого вікна.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 14)

Читайте также:


ВВЕРХ