Главная : Новости

Поради юристів щодо вибору платіжної картки в Україні

, 17:00
43 1449
банківські карти

Статистика свідчить про те, що практично у кожного сучасного українця в розпорядженні є як мінімум одна платіжна карта. Банківський пластик сьогодні емітує кожну фінансову установу країни, і він має величезний попит.
Без невеликої картки в гаманці складно уявити наше існування, адже на карту нам надходить зарплата, з її допомогою ми ведемо розрахунки, виконуємо всілякі платежі, оплачуємо товари і послуги та ін.
Виходить, що темою нашої сьогоднішньої розмови стане зручний і доступний, а тому і популярний банківський продукт. Поговоримо про те, у скільки обходиться використання «пластика», а також на що звернути увагу при виборі банку для замовлення карти.

Кредитні картки банків України

Отже, перше, що враховує кожен потенційний клієнт фінустанови – ціна оформлення, а також вартість подальшого обслуговування продукту. Для того, щоб порівняти вартість послуг, можна скористатися будь-яким з опублікованих у всесвітній павутині рейтингів.

Говорячи загалом, відзначимо, що тарифи залежать від типу карти, її валюти, а також від використовуваної платіжної системи. Логічно, що карти Gold, функціонал яких помітно ширше, ніж у «Маестро» або «Електрон», коштують набагато дорожче, зате вони забезпечують користувачам масу бонусів і інших «булочок».

Крім того, перед оформленням банківської карти слід вивчити рейтинг всіх існуючих на ринку продуктів на предмет витрат, в які входить ціна емісії, а також вартість річного обслуговування.
Важливу роль відіграє відсоток за зняття готівки (як в банкоматах фінустанови-емітента, так і інших банків). Враховувати потрібно і те, чи нараховується відсоток на залишок коштів, чи є функція кешбека, якщо так, то який його відсоток. Подібні опції дозволять економити і навіть непогано заробляти на покупках.

Вартість використання банківської карти​

Розрахунок ціни використання банківського пластику покажемо на прикладі карти так званого середнього класу - «Віза Класик», валюта якої – українська гривня. Для зручності будемо керуватися наступними даними:

  1. Сума зняття в мережі "рідних" банкоматів - 1 тис.грн.
  2. Сума зняття в банкоматах інших фінустанов, які не є партнерами емітента - 1 тис.грн.
  3. Безкоштовна емісія згаданої картки пропонується Першим Українським Міжнародним Банком.
  4. Загальна вартість обслуговування становить 0 грн.
  5. Максимально допустимі витрати для перерахованих вище умов становлять 1980 грн.

Для порівняння: вартість випуску та обслуговування інших гривневих карток:

  • "Віза Електрон" - максимум 287 грн.
  • "Масс Мастеркард" - максимум 625 грн.
  • "Маестро" – мінімум – 31 коп., максимум-287 грн.
  • "Голд Мастеркард" – мінімум – 3,13 грн, максимум-4 тис.
  • "Віза Голд" - максимум 4225 грн.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 94)

Читайте также:


ВВЕРХ