Главная : Новости

Чому гіалуронова кислота - це інгредієнт, який потрібен абсолютно кожному для догляду за шкірою?

, 10:31
19 1185
гіалуронова кислота

Ми не любимо виділяти фаворита серед засобів догляду за шкірою, але якби нам довелося, гіалуронова кислота, ймовірно, була б на першому місці. Це обов'язковий інгредієнт абсолютно для всіх. Швидше за все, він вже є принаймні в одному з ваших продуктів для щоденного догляду за шкірою. А якщо ні, то обов'язково повинен бути.

Хоча цей потужний інгредієнт часто згадується в колах по догляду за шкірою, деякі не знають точно, що таке гіалуронова кислота і чому так важливо рясно наносити її на шкіру. Слово «кислота» може здатися червоним прапором для багатьох, особливо якщо ви шукаєте щось зволожуюче, але будьте спокійні: це протилежність абразиву.

Що таке гіалуронова кислота?

Гіалуронова кислота - це молекула, що утримує воду, яка природним чином зустрічається в організмі, зберігає вологу в таких областях, як шкіра, тому вона залишається еластичною, пухкою і молодою. Не дивно, що чим більше ми старіємо, тим менше її природним чином виробляється нашим тілом.

Чому гіалуронова кислота так корисна для шкіри?

З чого почати ?! Гіалуронова кислота приносить користь шкірі (і навіть тіла) по-різному. «Гіалуронова кислота (ГК) є відмінним зволожувачем, який притягує життєво важливу вологу з навколишнього середовища в шкіру», - пояснює доктор Ховард Мурад, доктор медицини, засновник компанії Murad по догляду за шкірою, дерматолог, кваліфікований фармацевт і доцент клінічного професора медицини в школі Девіда Геффена.

Гіалуронова кислота має також антивікові властивості. Вид і глибина тонких ліній і зморшок стають більш помітними, коли шкіра зневоднена, і ви знаєте, що допомагає швидко позбутися від зневоднення? Так, гіалуронова кислота.

КОРИСНО ЗНАТИ: гіалуронова кислота також є частим інгредієнтом шкірних наповнювачів. Ін'єкція гіалуронової кислоти допомагає зробити шкіру гладкою і пружною, забезпечуючи зволоження і підтримуючи її пружність.

Як гіалуронова кислота допомагає у догляді за нашою шкірою?

Оскільки кожна молекула гіалуронової кислоти може утримувати воду в 1000 разів більше своєї ваги, це дозволяє зволожуючим засобам забезпечувати постійний приплив води, необхідний для збереження пружності, гладкості і хорошого зволоження шкіри.

Для порівняння: один грам гіалуронової кислоти може містити до шести літрів води. Уявіть собі!

Чому важлива молекулярна маса гіалуронової кислоти

Часто ми говоримо про гіалуронову кислоту в цілому, але насправді гіалуронова кислота буває різної ваги, що впливає на її роботу.

Гіалуроники з низькою вагою - це найменші молекули, здатні проникати глибше в шкіру, зволожуючи і відновлюючи колаген. Гіалуроники з високим вагою - це більші молекули, які залишаються на поверхні шкіри. Гіалуроники середньої ваги займають золоту середину. Очевидно, що баланс всіх трьох дасть вам кращий всебічний захист від зневоднення.

На жаль, більшість продуктів з гіалуроновою кислотою не повідомляють вам молекулярну масу гіалуронової кислоти в її формулі, але, на щастя, деякі починають вказувати її, тому ми радимо стежити за згадуванням ваги в описі продуктів.

Кому слід використовувати гіалуронову кислоту?

Гіалуронова кислота - один з тих рідкісних інгредієнтів, у якого немає «але»; Кожна людина (навіть з жирною шкірою) може отримати вигоду з цього зволоження. Гіалуронова кислота підходить для всіх типів шкіри, особливо для шкіри з сухістю і зневодненням.

Якщо у вашому щоденному догляді ще немає продуктів з гіалуроновою кислотою, рекомендуємо звернути увагу на наступні продукти:

 

  1. Гіалуронова сироватка Smart Hyaluronic Hillary 30 мл.
  2. Крем з гіалуроновою кислотою Uspix 25 мл.
  3. Міцелярна вода з гіалуроновою кислотою Joko Blend 200 мл.

На сайті інтернет-магазину Lantale можна знайти безліч продуктів з наявністю гіалуронової кислоти в складі засобу.

61352e8285c9c.jpg

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 64)

Читайте также:


ВВЕРХ