Главная : Новости

Великодні рушники схеми вишивки

, 11:56
23 898
Великодні рушники схеми вишивки

Незмінною популярністю серед відвідувачів магазинів для рукоділля користуються великодні рушники - схеми бісером, ниткою муліне і готові тематичні набори. Це дуже наочно ілюструє відразу дві тенденції сучасного суспільства. Перша - зростаючий інтерес до духовного розвитку, приватним проявом якого є звернення до релігії. І друга - інтерес до домашнього рукоділля, в порядку хобі, в прагненні до естетизму і навіть з метою не відставати від сучасної моди. Великодній рушник, виконаний в традиційному українському стилі, об'єднує в собі можливість креативної діяльності, і релігійну тематику. Схеми для вишивки таких чудових рушників пропонує всім бажаючим інтернет-магазин https://magiavizerynky.com/rushnyky-servetky-banty/rushnyky-velykodni/.

Оригінальний рушник за готовою схемою

Кожна схема рушника з каталогу технічно проста, і не вимагає великого досвіду для створення дійсно гарної вишиванки. А варіантів малюнка представлено так багато, що за оригінальність рушника, хоч і вишитого за готовою схемою, можна не хвилюватися. Вибирайте будь-який тематичний сюжет, який вам до душі.

Традиційне пасхальне привітання, повідомлення про диво воскресіння. На багатьох композиціях воно скорочується до «ХВ», але все одно є неодмінним атрибутом, який вирізняє великодній рушник від просто красивої вишивки.

Спаситель, ангели, хрест і стилізовані зображення храмів. Такі малюнки підкреслюють приналежність до церкви та відповідають традиційному, ритуальному призначенню рушника.

Фарбовані яєчка і паски. Саме вони ховаються під рушником у великодньому кошику, яку віряни беруть з собою до церкви для освячення.

Також багато схем рушника включають зображення кумедних курчат, як символ зародження нового життя. Великодній кролик не дуже відомий в наших широтах. Однак за кордоном він є неодмінним атрибутом свята Пасхи, тому серед сюжетів ви знайдете і його.

Висновки

Великдень - так називається свято. Це світле весняне свято, яке доставить вам радість незалежно від глибини ваших релігійних переконань. А вишитий бісером великодній рушник допоможе відчути причетність до святкування, розділити радість з ближніми та надовго запам'ятати ці світлі моменти.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 9)

Читайте также:


ВВЕРХ