Главная : Новости

Денис Пудрик: історія одного митника

, 15:22
15 873
Денис Пудрик

Пудрик Денис - проректор Ірпінського державного університету фіскальної служби України. Він займається облаштуванням і розвитком інфраструктури навчального закладу.

Початок життєвого шляху

13 липня 1977 року в селі Макіївці Донецької області народився Денис Валерійович. Його батько був народним депутатом другого скликання Верховної Ради України. Звичайно, хлопчик ріс в забезпеченій сім'ї, і плани на його майбутнє у його батьків були амбітні. Але потрібно сказати, що Пудрик не гребував і простою роботою.

Пудрик Денис працював слюсарем 6-го розряду та був працевлаштований в 15 років. Саме так зазначено в першому записі в трудовій книжці проректора. У підлітковому віці він почав трудову діяльність в шахтобудівному управлінні № 6. Звичайно, Пудрик Денис і слюсар - речі майже несумісні, але факт залишається фактом. А далі, зрозумівши необхідність рости далі та вчитися, він вступає в Донецький державний університет.

Митна кар'єра

Але вже тоді його амбіції змушували рухатися вперед. І Пудрик вибирає для себе професію митника. Він почав роботу в митних органах в 1998 році на посаді інспектора митного поста «Донецьк - аеропорт» Донбаської регіональної митниці.

Там він пропрацював до 2005 року на різних посадах, поступово просуваючись по службових сходах, почавши своє сходження зі старшого, а потім головного інспектора. Після цього він спочатку став заступником начальника відділу, а пізніше і начальником відділу. Пізніше був головою Бердянської, Кримської, Чернігівської, Львівської та Луганської митниць.
А його останнє призначення в Одеську митницю справило справжній фурор і наробило багато галасу.

Пудрика звинувачували в корупції, писали гидоту. Треба сказати, що будучи чесним інспектором, він, звичайно, навряд чи б нажив такий стан, який сам декларує. Але в завзятості, освіченості та прагненні до просування в кар'єрі йому немає рівних.

Рівень освіти

У 1999 році закінчив Донецький ГТУ, ставши дипломованим економістом, хоча спочатку Пудрик Денис хотів вступати на юридичний факультет.

Пудрик Денис розумів, що найкраща перспектива для кар'єрного зростання - це крісло чиновника. І тому у 2010 році він закінчив інститут держуправління. З таким дипломом можна і в президенти балотуватися, але Денис виявився скромнішим, він спробував прорватися в Раду. Але спроба не вдалася.

У 2012 році він закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», спеціальність - правознавство (магістр юридичних наук).

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 6)

Читайте также:


ВВЕРХ