Главная : Новости

Фрак: що потрібно знати?

, 11:43
12 1164
Фрак

Як правило, фрак складається з піджака, має коротку довжину спереду, а також довгі вузькі фалди ззаду і штани з атласними лампасами. Під фрак одягається сорочка з туго накрохмаленою манишкою, стоячим коміром з загнутими кутами та скромними запонками. Пов'язується білий пікейний або краватка-метелик, поверх сорочки надівається білий пікейний жилет з трьома гудзиками, які завжди повинні бути застебнутими. У нагрудну кишеню піджака вкладається білий носовичок, при собі слід мати свіжі білі рукавички. З фраком слід носити кишеньковий годинник на ланцюжку, а не наручний. Фрак потрібно носити тільки з чорними лаковими туфлями та чорними носками.

Слід зазначити, що фрак підкреслює найменші вади в поставі, людям з дефектами хребта можна порадити замість фрака надіти смокінг. Фрак відрізняється від смокінга тим, що перший призначений для офіційних заходів, а другий для неофіційних, але, однак урочистих. До речі, в інтернет-магазині schastie-salon.com.ua можна купити фрак за доступною ціною.

Матеріал фрака

Основною тканиною для виробництва фрака вважається камвольна шерсть - баратея. Починаючи з другої половини XX століття, фрак стали виготовляти з різних змішаних тканин, мохеру та вовни. Високоякісні лацкани виробляються з чистого шовку, більш бюджетні варіанти виготовляються з застосуванням штучних матеріалів. Фрак для верхової їзди може доповнюватися лосинами зі стрейча з бавовною.

Як носити фрак?

Для носіння фрака існують певні правила, дані вироби виготовляються в класичному чорному кольорі, надягати цей костюм можна тільки ввечері - після 19.00. Крім того:

  • найчастіше фрак доповнюється метеликом;
  • рукава сорочки під фраком декоруються запонками;
  • піджак фрака ніколи не застібається;
  • під фрак одягається сорочка білого кольору, використовується стійка як тип коміра;
  • крій брюк - прямий, доповнюється лампасами з атласу, які пришиваються з боків.

Різновиди фрака:

  1. Рейт-фрак (дані вироби вважаються обов'язковою формою одягу в змаганнях, головними відмінними рисами є крій, фрак виготовляють спеціальним чином для того, щоб гарантувати вершнику зручність і комфортабельність при управлінню конем).
  2. Фрак для бальних танців. Це обов'язкова форма одягу в Європейській програмі з бальних танців. Дані вироби відрізняються особливою формою покрою.
  3. Класика (має задні підлоги костюма - це вважається декором і створює естетично привабливий зовнішній вигляд, на них не слід сідати. Піджак фрака виконаний з 2-х бортів. Традиційний вид - чорний фрак і чорні брюки з атласними лампасами, може доповнюватися білим жилетом і сорочкою з щільною манишкою. Як доповнення до образу одягають краватку-метелик з шовку.
  4. Візитка (денний фрак, як правило, дані вироби використовуються для різних денних заходів, відмінною рисою є наявність однієї великої фалди. Цей фрак включає в себе однобортний піджак, вільні рукави та загострені по кутах лацкани, як правило, має вузький крій. Можуть бути виготовлені в сірому, а також темно-синьому кольорі. Крім того, дані вироби доповнюються білою сорочкою, жилетом, краватка частіше за все не одягається.

 

Фрак користується попитом протягом багатьох десятиліть, цей одяг надає високий статус, символізує багатство, елегантність і вишуканість. Крім того, існують переваги даного виробу:

  • фрак прекрасно підходить для будь-якого чоловіка (це показник стилю, символ мужності та інтелігентності);
  • висока якість матеріалів;
  • підвищена зносостійкість (дані вироби гідно переносять різні зовнішні фізичні та механічні дії);
  • фрак ідеально підходить для різних урочистих, а також офіційно-ділових і протокольних зустрічей;
  • великий термін служби (при своєчасному догляді за фраком, дані вироби збережуть всі свої позитивні якості та прослужать багато років);
  • актуальність;
  • зручність і максимальна комфортабельність (ці вироби не сковують рухи, правильно підібраний фрак дозволяє відчувати себе впевнено на будь-якому заході, навіть тривале перебування в цьому костюмі не принесе ніякого дискомфорту);
  • відмінно поєднується з класичним стилем в одязі;
  • необхідна частина дрес-коду на різних заходах;
  • формує завершений образ чоловіка (класичний чорний колір ідеально підходить для будь-якого чоловіка).
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 101)

Читайте также:


ВВЕРХ