Главная : Новости

Святкові табу: що не можна дарувати на Новий рік?

, 12:14
49 920
подарунок на новий рік

Практично у всьому світі існує звичай дарувати подарунки на Новий рік – як своїм родичам та домочадцям, так і друзям. Однак не варто забувати, що існують певні речі, які дарувати на Новий рік все ж таки не слід.

Про те, що дарувати на Новий рік, знають практично всі, і фантазія в цьому плані може працювати не гірше, ніж у випадку з вибором подарунка на день народження. Однак є безліч звичаїв і повір'їв, у яких певні предмети в жодному разі не можна дарувати на Новий рік. Що це за предмети, на які накладено новорічне табу? Нумо розберімося що не можна дарувати на Новий рік. Ну а розповість нам про це адміністратор порталу "Онлайн Гід", де можна прочитати багато цікавої інформацію на цю та суміжні теми.

Новорічні подарунки, які можуть призвести до великих неприємностей

Новий рік не за горами, а значить багато хто вже починає ламати голову: щоб подарувати рідним і близьким. Новорічне свято – чудовий привід порадувати коханих людей. Проте треба бути обережним. Деякі подарунки можуть навіть зашкодити. Зрозуміло, якщо вірити народним прикметам.

Так, за довгі роки і навіть століття було сформовано список подарунків, піднести які – поганий знак. Деякі презенти можуть принести із собою велике горе, аж до тяжкої хвороби.

Гострі предмети

Вважається, що такий презент у майбутньому спровокує серйозні конфлікти між дарувальником та обдарованим. Людям краще відмовитися від ідеї піднести близькій людині бритву, набір столового приладдя або сувенірний ніж.

Годинник

Такий подарунок – вірний символ майбутньої розлуки. Особливо небезпечно дарувати годинник другій половинці. Повір'я свідчить, що після такого презенту настане криза у відносинах, яка закінчиться хворобливим розставанням.

Тапочки та рушники

Ці предмети пов'язані з дуже сумними подіями. Як відомо, у білих капцях вирушають на той світ, а рушники раніше дарували тим, кому треба проводити покійного родича в останню путь. Тож щоб не зіпсувати свято, від таких подарунків краще утриматися.

Дзеркало

Дзеркало завжди асоціюється з потойбічними силами та паранормальними явищами. Подібний подарунок може принести до будинку негативну енергію. Особливо це стосується давніх, антикварних предметів. Дехто вважає, що у старих дзеркалах укладені злі сили.

В цілому ж, якщо ви людина невірна, можна дарувати все, що завгодно - досить просто включити уяву. Однак не забувайте, що вірити в прикмети та звичаї може і людина, якій ви даруєте подарунок, тож у виборі "презента" варто враховувати і цей фактор.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 7)

Читайте также:


ВВЕРХ