Главная : Новости

Навіщо потрібні анімовані онлайн листівки?

, 18:03
54 255
листівка

Електронні або цифрові листівки дуже схожі на свої паперові аналоги, проте набагато гнучкіші та універсальніші. До речі, переглянути цифрові листівки привітання з днем народження можна на сайті https://www.mobilecards.com.ua/. Використовувати цифровий контент замість паперового матеріалу не лише зручніше, а й екологічніше. Адже для створення бодай мільйона вітальних повідомлень не використовується деревина, токсичні фарби, обладнання друкарень. Серед інших переваг онлайн-листівок:

  • миттєва доставка адресату, де б він не знаходився;
  • можливість формувати розсилку будь-яку кількість одержувачів;
  • відсутність витрат - більшість сервісів пропонують безкоштовний контент;
  • добрі шанси виділитися на фоні інших вітачів для відправника.

Банальні вітання на словах не привертають увагу, короткі однотипні, довгі читають лише близькі люди. Анімована листівка захоплює увагу красивою картинкою, дією, що відбувається на її тлі. А на створення гарного поздоровлення ви витрачаєте набагато менше часу, ніж на написання справжнього поздоровлення в словах.

Як користуватися гіфками та онлайн-листівками?

Для початку потрібно знайти сервіс із вітальними картинками. Наразі їх досить багато, рекомендуємо вибрати цей сайт привітань. Тут представлені гіфки з гарною якістю зображення, цікавою анімацією, а також широкий вибір нейтральних та тематичних картинок на будь-який смак. Як уже говорилося вище, є багато безкоштовних сервісів, тому платити за цифрове привітання не має сенсу.

Виберіть вітальну картинку відповідно до одержувача. Далі у вас є кілька варіантів використання. Можна надіслати анімоване зображення одержувачу електронною поштою, повідомленням у соціальних мережах або зберегти собі на комп'ютер, мобільний гаджет, щоб привітати адресата іншими каналами. Гіф-зображення не займають багато місця в пам'яті пристрою і добре зчитуються будь-якими сучасними програмами для перегляду зображень. Отже, цифрову листівку можна надіслати через месенджер: Вайбер, Телеграм, WhatsApp, Скайп. Також гіфку можна надіслати через мобільний зв'язок, за допомогою ММС повідомлень.

Щоб не витрачати час на довгий пошук потрібних листівок, підготуйте їх у вільний час. Виберіть красиві картинки з нагоди Днів Народження, основних свят і збережіть на своєму пристрої або хмарі. Тоді ви зможете радувати своїх друзів та знайомих, витрачаючи на це лише кілька кліків.

Вітання рідним та близьким

Насамперед онлайн-листівки затребувані як вітальні повідомлення для рідних та друзів. Кожному приємно отримати красиву анімацію в День Народження, будь-яке інше свято. Для деяких дат – листівка – обов'язковий атрибут. Наприклад, на День Усіх Закоханих валентинки відправляють один одному вже не одну сотню років. А прогрес перетворив їх із паперових замальовок на барвисті електронні повідомлення.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 3)

Читайте также:


ВВЕРХ