Главная : Новости

«Прозоро»: доступний та зручний майданчик для проведення тендерів

, 22:27
68 1237
«Прозоро»

Чесність та повна прозорість – головне правило успіху у будь-якій справі та держзакупівлі не стали винятком із правила. З 2015 року свою роботу розпочав майданчик Прозорро тендера, де всі держзакупівлі оформляються онлайн, а значить, простежити їх не важко. Тепер можна з упевненістю говорити про те, що корупція та кумівство назавжди залишилися в минулому і бюджетні гроші витрачатимуться виключно на благо народу.

Функціонал та переваги майданчика Прозорро для держзакупівель

Користувачі сервісу можуть повною мірою насолодитися можливостями майданчика, його зручністю та сучасним оформленням. Ресурс не перестає вдосконалюватися та змінюватися, на сьогоднішній день користувачам доступні такі можливості:

  • Зручний електронний каталог - використовуючи його, можна легко знайти потрібну пропозицію, вибрати її і вийти на зв'язок з виконавцем. Не важко і самому почати працювати на майданчику як виконавець, для цього необхідно підтвердити кваліфікацію і вже можна продавати власний товар чи послугу.
  • Юридична підтримка – юристи, які співпрацюють із майданчиком Прозорро у будь-який момент готові прийти на допомогу кожному користувачеві та надати консультаційну підтримку.
  • Прогноз розвитку ринку, оцінка замовника та виконавця – як інформацію для проведення аналізу платформа використовує інформацію про діяльність замовників та виконавців. Таким чином, можна вибрати найбільш надійні організації для співпраці, а також визначити, в якому напрямку розпочати розвиток та уникнути зайвих витрат.
  • Екосистема для навчання – щодня на платформі з'являються нові відео, записи семінарів, тренінги та статті, з яких можна отримати необхідну для роботи інформацію. Освітній контент доступний усім користувачам і дозволяє їм залишатися в курсі найважливіших змін і нововведень.
  • Підтримка менеджера – кожен день будь-якої доби користувачі сервісу можуть отримувати відповіді на питання, що виникають в ході роботи. За допомогою менеджера можна повністю виключити бюрократичні дроти та зробити безпечною роботу.
  • Центр управління закупівель – функція дозволяє працювати в команді з іншими користувачами платформи, а також використовуючи параметри знаходити тендери, що цікавлять.

Творці майданчика зробили все можливе для створення зручного, безпечного та сучасного ресурсу. Навколишній світ і відносини в бізнесі не перестають змінюватися, тому змінюється і підхід до ведення справ. Сьогодні як ніколи важливі чесність та прозорість у роботі, саме це і забезпечує платформа. Безумовно, нові можливості гідно оцінити кожен, для кого важливо зберегти репутацію своєї компанії, а також довіру як співробітників, так і партнерів.

На сайті ви зможете знайти тендери з будівництва, енергетики, переробки газо- та нафтопродуктів, сільського господарства, у господарській сфері тощо. Іншими словами будь-які поставки та виконання найрізноманітніших завдань – це сфера, що має те чи інше відношення до держзакупівель. Тільки в руках сучасних бізнесменів та виробників забезпечити тисячі організацій по всій країні необхідним.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 66)

Читайте также:


ВВЕРХ