Главная : Новости

Вибір та зберігання рукавів високого тиску

, 12:11
44 1123
рукавів високого тиску

Рукав високого тиску має певний термін, протягом якого він може виконувати свою функцію. Щоб збільшити експлуатаційний ресурс важливо підібрати виріб залежно від особливостей гідравлічної системи. Враховувати умови, в яких працює РВТ. Основним параметром є тиск в системі. Від цього показника залежить конструкція виробу. Для високих показників є рукави з металічним обплетенням. Кілька шарів металу в поєднанні з резиною забезпечують стійкість до дії високих показників тиску та робочої речовини.

10 факторів, які впливають на РВТ

  1. Температурний режим має бути в діапазоні вказаному виробником. Якщо в процесі експлуатації можливе досягнення високих позначок температури, потрібно використовувати високотемпературні вироби.
  2. Робоча речовина має відповідати властивостям рукава високого тиску, мати відповідний склад і в’язкість, адже вона постійно контактує з внутрішньою поверхнею виробів.
  3. Фактори навколишнього середовища: ультрафіолетове випромінювання, вода, озон, високі температури, хімічні речовини зменшують експлуатаційний ресурс.
  4. Статичний розряд генерується під час постійного руху речовини в РВТ, тому варто використовувати шланги, які здатні відводити такі розряди.
  5. Діаметр рукава підбирається залежно від робочого тиску і температури, щоб шланг міг витримувати перепади та ефективно транспортувати робочу речовину.
  6. Фітинги, які швидко знімаються і встановлюються є найкращим варіантом для забезпечення роботи рукавів та ремонту магістралі без демонтажу обладнання.
  7. Захист зовнішнього шару забезпечується завдяки використанню у виробництві гуми, яка витримує вплив навколишнього середовища.
  8. Вібрація здатна зменшити термін використання рукава. Потрібно обов’язково враховувати цей момент і використовувати відповідні кріплення.
  9. Фізичний вплив найчастіше виникає під час прокладання магістралі, тому варто уникати скручування, тертя, здавлювання, розтягування.
  10. Радіус вигину немає перевищувати показник, який вказаний в технічній документації до виробу.

Зберігання рукава високого тиску

РВТ можна зберігати лише 6 років після виготовлення. Важливо, щоб вони не контактували з хімічними речовинами, маслами, озоном. Зберігати рукав високого тиску потрібно в приміщенні з нормальним рівнем вологи та температурою. Уникати прямого впливу сонця. Пересвідчитися, що в приміщені немає гризунів, які можуть пошкодити шланг. Найкраще помістити рукави в картонні або дерев’яні коробки, щоб захистити їх від більшості негативних факторів. Зберігати можна в зігнутому вигляді, але не перетискати сильно, щоб не пошкодити.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 85)

Читайте также:


ВВЕРХ