Діти під час війни

Через місяці війни в Україні діти, як і раніше, гинуть і зазнають поранень, і їх глибоко травмує насильство, що твориться навколо них. Побут і життя сотен и тисяч дітей докорінно змінилися руйнівним чином. На сьогодні ми маємо одне з найбільш масових та швидких переміщень дітей. Останній раз таке було за часів Другої світової війни. А всі ми розуміємо, що діти - одні з найнезахищеніших слоїв населення.
Так, ЮНІСЕФ та багато інших організацій розширюють масштаб своїх заходів у відповідь на великі потреби українських громадян і дітей у гуманітарній допомозі діти хелп.. Вони, працюючи разом з партнерами над забезпеченням захисту та благополуччя дітей та жінок, роблять велику справу. Нижче наведено історії та думки деяких з тих людей, чиє життя було змінено війною. Якщо ви хочете приєднатися до допомоги дітям, ви можете зробити це тут https://dity.help.
«Розриви лунали дедалі ближче. Ми були змушені поїхати»
Михайло біг разом зі своєю родиною із села, розташованого поблизу Одеси, портового міста на півдні України. «Ми постійно чули сирени повітряної тривоги, ми весь час чули вдалині розриви бомб, – розповідає він. – Кілька днів ми практично не могли спати, і я більше не розумів, як зберегти сім'ю».
«Було нікуди тікати»
Ольга втекла зі своєї домівки і країни з двома дітьми. Тепер вони одні з мільйонів біженців, які переїхали до сусідніх країн. Щоразу, коли діти змушені бігти з своїх домівок через конфлікт, для них зростає ризик наразитися на небезпеку. Крім ризику бути пораненими або вбитими внаслідок застосування зброї та вибухових боєприпасів, переміщені діти стикаються з численними проблемами в дорозі, особливо в тому випадку, якщо вони розлучені з батьками чи родичами.
«Вона малює нашого собаку»
Софія малює ручкою на папері. На початку війни вона зі своєю матір'ю зупинилася в наметі поблизу українсько-польського кордону. ЮНІСЕФ направив у сусідні з Україною країни, включаючи Польщу, вантажівки з предметами медичного призначення, гігієнічними наборами, приладдям для навчання та дозвілля, ковдрами та зимовим одягом.
Подібних історій під час війни безліч, за кожною з них стоїть чиєсь життя. Можливо, ви ніколи не зустрінетесь з людьми, яким можете допомогти, але якщо у вас є таке бажання та можливість, можете перейти за вказаним посиланням.