Главная : Новости

Чи варте лазерне лікування для вашої шкіри?

, 11:31
74 685
лазерне лікування

Коротка відповідь: так. Лазерне лікування шкіри може допомогти освіжити та покращити її стан, зокрема пігментні плями, вени, зморшки, шрами, в’ялу шкіру, небажане волосся тощо. На сьогодні це повністю доказова медицина. Лазери можуть впливати на різні структури шкіри. Пігментування у зовнішньому шарі призначене для лікування сонячних плям, спричинених пошкодженням сонцем. Почервоніння та вени зменшуються завдяки лазерам, які вибірково лікують вени. Зморшки та шрами зменшуються завдяки обробці глибших тканин шкіри лазером. Небажане волосся в різних областях також піддається вибірковому видаленню впливом на корені.

Вам слід пам'ятати, що це оглядова стаття, а біль детальні рекомендації ви отримаєте у досвідчених лікарів. Наприклад, медичний центр CALM надає весь спектр послуг з лазерного лікування.

Так багато лазерів і як це все працює?

Кількість існуючих лазерів зросла в рази. Будь-яку проблему зі шкірою можна вилікувати за їх допомогою. Кожен постачальник має власну марку лазера, яка вважається найкращою. Це джерело плутанини для пацієнтів, які шукають конкретний лазер. Нсправді, вам не слід сильно вдаватись в цю тему. Важливо пам’ятати, що проблему вирішує не лазер, а лікар-спеціаліст, який знає, як ним користуватись і має відповідний досвід у процедурах.

Лазерне шліфування використовується для ретельного видалення шарів шкіри. Лазери для фракційної шліфовки обробляють частину поверхні шкіри. Вони створюють мікроскопічні ушкодження контрольованої глибини. Мікроскопічні шматочки обробленої шкіри видаляються (виглядає як лущення) і замінюються новою здоровою шкірою з більшою кількістю еластину та колагену. Новий колаген і еластин сприяють розгладженню зморшок і шрамів.

Підготовка до лазерної обробки шкіри

Багато лазерних процедур виконуються після простого охолодження шкіри або після знеболювання знеболюючим кремом. Для більш глибокої лазерної шліфовки потрібні ін’єкції анестетика та пероральні препарати.

Перед лікуванням наступні кроки можуть допомогти вам:

  • Припиніть прийом будь-яких ліків або добавок, що впливають на згортання крові, таких як аспірин, ібупрофен і вітамін Е, за 10 днів до процедури лазерної шліфовки.
  • Якщо ви курите, кидайте палити принаймні за два тижні до та принаймні за два тижні після глибокої процедури лазерної шліфовки.
  • Уникайте засмаги перед процедурою, використовуючи належний захист від сонця. Захист від сонця важливий після всіх лазерних процедур, щоб забезпечити успіх і запобігти ускладненням.
  • За необхідністю вам буде необхідно здати аналізи.

Чого очікувати від лазерного лікування шкіри

Залежно від проблеми, яку лікують, оброблена шкіра може бути рожевою та злегка припухлою, мати темніші пігментні плями, мати лущення або кірки. Шкіру потрібно обережно очищати та обробляти відповідно до рекомендацій.

Лазерне лікування шкіри у сучасних клініках лазерної дерматоонкології є неймовірно безпечним і ефективним у правильних руках і особливо з відповідними запобіжними заходами та доглядом після лазера.

Після лазерної шліфовки виконайте такі кроки, щоб отримати максимальний результат:

  • Уникайте утворення кірки та подряпин на шкірі. Застосовуйте компреси з льодом, щоб зменшити будь-який дискомфорт або набряк.
  • Уникайте також інтенсивних фізичних вправ протягом усього періоду відновлення.
  • Очищайте шкіру від двох до п’яти разів на день, використовуючи миючий засіб, рекомендований доктором.
  • Практикуйте методи захисту від сонця щодня, включаючи застосування мінерального сонцезахисного крему з оксидом цинку та мінімум SPF 30. Це важливо після будь-якого лазерного лікування.

Не забувайте, що вам слід отримати кваліфіковану консультацію у медичному центрі, де вам докладно розкажуть, чого очікувати у вашому конкретному випадку.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 44)

Читайте также:


ВВЕРХ