Главная : Новости

Декілька причин, чому варто вивчити польську

, 23:24
42 756
польська мова

Чи варто вчити польську?

Коли ви вивчаєте другу мову, ви витрачаєте на це свій час і енергію. Отже, ви повинні бути абсолютно впевнені, що хочете вивчати цю мову. Якщо ви проти польської мови, ми не можемо вас звинувачувати. Це не найпопулярніша іноземна мова для вивчення. Але польська має багато переваг, про які ніхто не говорить. З навчанням вам допоможуть онлайн курси польської мови.

Вивчіть польську, щоб розмовляти з 40 мільйонами людей

Так, цією мовою розмовляє багато людей. Польська мова є офіційною мовою Польщі. Оскільки сьогодні в Польщі проживає 38 мільйонів людей, ви напевно знайдете багато людей, з якими можна поговорити. Але польською мовою розмовляють і за межами Польщі. Сотні тисяч людей розмовляють польською в Німеччині (867 000), Росії (67 400), Великобританії (660 000), Франції (275 288) і навіть у США (580 153). Отже, загалом польськомовних у світі навіть понад 40 мільйонів.

Доступ до інших слов'янських мов разом з польською

Польська мова є слов'янською. Це означає, що вивчення інших слов’янських мов після вивчення польської буде легким. Завдяки схожим звукам, структурам речень, граматичним правилам і спорідненим ознакам у вас точно буде перевага. Після польської набагато легше вивчати чеську, словацьку, сербську. Польська – це фактично третя за чисельністю слов’янська мова у світі. Після російської та української вона однозначно найпопулярніша.

Вивчати польську легко

Ви можете запитати, навіщо спочатку вивчати польську? Що ж, польську мову вивчити легко. Він використовує ті ж латинські літери, що й англійська, на відміну від кирилиці. Завдяки цьому вимова польської також стає легшою.

Багато хто може подумати, що польську потрібно довго вивчати. Але не переоцінюйте складність або час, необхідний для вивчення польської мови. За допомогою найкращих методів навчання ви зможете вільно володіти польською мовою швидше.

Володіння польською дає вам кращі кар’єрні можливості

Чи знаєте ви, що двомовні працівники заробляють більше? Дослідження показали, що люди, які говорять кількома мовами, заробляють на 5-20% більше, ніж одномовні. Це тому, що двомовні співробітники є більш цінними для компанії. Вони можуть розвивати міжнародні ділові відносини та додавати інтелектуальну цінність на робочому місці. Заробляти більше грошей, безперечно, є поважною причиною вивчати польську мову. Вивчення польської може виділити вас.

Вивчайте польську, щоб виділятися

Отже, якщо ви можете заробляти більше на своїй роботі з польською, чому б вам не зосередитися на популярній мові, як-от іспанська чи французька? Ну, багато людей так думають. Отже, багато людей вивчають ці мови. Якщо ви теж це зробите, ви будете одним із натовпу. Якщо всі говорять французькою, ніхто не особливий.

Але, якщо ви вивчите польську, ви точно будете виділятися. Ви станете унікальним, унікальним і потужним активом.

Навчання за кордоном у Польщі

Якщо ви коли-небудь мріяли навчатися за кордоном у Європі, Польща є чудовою країною для цього. Не кажучи вже про те, якою чудовою може бути польська вища освіта. Ягеллонський університет, Варшавський університет, Університет Адама Міцкевича та Гданський технологічний університет є чотирма найкращими вищими навчальними закладами Польщі. Відкриття польської культури та водночас отримання диплому є чудовою причиною вивчити польську мову.

Дізнайтеся про історію Польщі та Східної Європи

Вивчення польської може дати вам уявлення про тисячолітню історію Польщі та інших країн Східної Європи. Від воєн, мирних договорів, винаходів і релігій, зіткнення історії, що сталося, є захоплюючим дослідженням. Ви дійсно можете зрозуміти історію Польщі, якщо володієте нею. Це чудова причина, чому багато людей вивчають польську мову.

Читайте польську літературу

Б'юся об заклад, ви ніколи не думали читати польську літературу. Але ця частина світової літератури, яку часто забувають, пропонує неймовірні твори. Однак, на жаль, вони часто не перекладаються. Щоб по-справжньому зрозуміти красу й глибину польських романів і поезії, потрібно розмовляти польською.

Вдосконалюйте свій розум за допомогою польської мови

Двомовність має фізичні переваги, якими ви можете насолоджуватися. Наприклад, володіння іншою мовою тренує вашу пам’ять. Вивчення польської також може покращити ваше психічне здоров’я. Досягнення вільного мовлення – це велике відчуття досягнення. І дисциплінованість, яку ви демонструєте під час навчання, точно може мотивувати вас бути більш продуктивними. Якщо вивчення польської може отримати ці дивовижні переваги, уявіть, скільки ще є причин вивчати другу мову.

Чому б не спробувати польську?

Існує безліч інших причин, чому вивчення польської може принести вам користь. Усе це може стати вашою мотивацією продовжувати навчання

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 27)

Читайте также:


ВВЕРХ