Главная : Новости

Побутовий осушувач повітря — ідеальний засіб для видалення вогкості у підвалі

, 01:35
262 1084
осушувач повітря

Одна з найчастіших проблем, з якими стикаються власники підвалів — надмірна вологість у приміщенні. Через те що підвали знаходяться під землею, вони часто страждають від ґрунтових вод та атмосферних опадів. Там також немає вікон, тож волога залишається всередині, призводячи до псування інвентарю та матеріалів.

Щоб позбутися зайвої вогкості у підвалі або льосі, можна встановити осушувач повітря. Це проста у використанні техніка, що здатна підтримувати необхідний рівень вологості майже без участі людини. Все що потрібно — встановити прилад у підвал та вчасно забирати воду, яку він конденсує. Читайте далі про те який вибрати осушувач повітря, плюси та мінуси цієї техніки та її можливості.

Які осушувачі повітря підійдуть для підвалу?

Серед моделей, що добре впораються з виведенням зайвої вологи з підвальних приміщень, можна відзначити наступні моделі торгових марок Aircond та Maxton. Вони мають оптимальні технічні характеристики та ефективно виконають завдання:

  • Aircond D-20L працює на двороторному компресорі Panasonic. Це забезпечує надійну роботу, довговічність та енергоефективність. Модель здатна витягувати з повітря до 20 л води на добу та має 3 роки гарантії. Завдяки автоматичному перемиканню режимів модель може працювати без втручання оператора.

  • Maxton MX-12s WiFi — прилад з великою кількістю додаткових функцій: таймером, Wi-Fi, іонізацією повітря. Також має 3 роки гарантії та високу надійність.

Плюси й мінуси використання осушувачів у підвалах

Серед переваг осушувачів повітря треба відзначити їх відносну автономність. Особливо це стосується моделей, що здатні автоматично вмикатися і вимикатися, аналізуючи поточний рівень вологи у повітрі. Для їх функціонування не потрібен оператор, тож можна залишити їх у підвалі на довгий час. Але тут потрібно пам’ятати про необхідність зливу конденсату. До осушувача, що буде використовуватися у підвалі, краще під’єднати дренажну систему, що буде сама відводити конденсат.

Також важливо пересвідчитися, що підвал надійно захищений від ґрунтових вод та атмосферних осадів. В іншому випадку, повітря буде одразу ж знову насичуватися вологою, а робота осушувача стане марною. Спочатку потрібно герметизувати підвальне приміщення, а потім вже встановлювати техніку для осушення.

Якщо всі рекомендації зі встановлення осушувача виконані, а модель підібрана коректно, то у підвалі завжди буде зберігатися оптимальний мікроклімат, а матеріали і інвентар не будуть псуватися!

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 58)

Читайте также:


ВВЕРХ