Главная : Новости

Види одноразових рукавичок

, 19:58
244 912
рукавички

Коли ви обираєте одноразові рукавички, їх широкий асортимент може вразити вас своєю різноманітністю. Одними з найкращих є перчатки латексные, нітрилові, вінілові та багато інших видів рукавичок. Вибір нескінченний! З такою великою кількістю варіантів вибору рішення про покупку може бути дуже складним, і саме тут вам стане в нагоді цей посібник.

Купуйте одноразові рукавички, які відповідають вашим потребам. Не забудьте врахувати призначення, якість та наявність алергії на латекс. Одноразові рукавички бувають різних типів, форм, призначень і цін.

Але як вибрати найкращі одноразові рукавички для ваших потреб? У цьому посібнику ми розбиваємо все на складові, щоб зробити процес вибору рукавичок простішим і швидшим. 

Призначення одноразових рукавичок

Одноразові рукавички - одна з перших ліній захисту від поширених виробничих травм і захворювань. Перш ніж купувати їх, важливо знати, для чого вони використовуються, оскільки для різних цілей потрібні різні типи одноразових рукавичок.

Існує два основних види одноразових рукавичок - медичні та загального призначення. Обидва види мають своє застосування і відповідають стандартам FDA, але дуже важливо розуміти, чим вони відрізняються один від одного.

Одноразові рукавички виготовляються з різних матеріалів, і кожен матеріал має свої сильні та слабкі сторони. Різні матеріали відрізняються за рівнем захисту від хімічних речовин, зручністю захоплення інструментів та легкістю очищення. Щоб отримати найкращі результати від використання рукавичок, ви повинні вибрати правильний матеріал.

Типи одноразових рукавичок

Існує безліч матеріалів, з яких виготовляють рукавички, і знання того, з яких компонентів вони зроблені, може допомогти вам вибрати щось, що буде бездоганно працювати з тими речами, для яких вам потрібні рукавички. Три матеріали, які найчастіше використовуються в медичних рукавичках, - це латекс, вініл, нітрил і поліетилен. Але що робить кожен з них різним?

Нітрилові рукавички

Нітрилові рукавички корисні в багатьох промислових умовах, оскільки вони стійкі до широкого спектру хімікатів та інших небезпечних речовин і мають хороші властивості на розрив.

Нітрилові рукавички не пропускають воду, що робить їх ідеальними для миття посуду, а також стійкими до проколів. Це робить їх ідеальними для роботи з гострими інструментами, хімікатами або біологічними речовинами.

Латексні рукавички

Латексні рукавички виготовляються з біорозкладного матеріалу, що виробляється з латексу, який виробляють каучукові дерева. Незважаючи на розвиток синтетичних матеріалів, це все ще найпопулярніший матеріал для рукавичок, тому що рукавички з нього дуже еластичні та пружні, а також щільно облягають руку.

Латексні рукавички пропонують велику гнучкість, тому вони ідеально підходять для багатьох завдань, які вимагають впевненої руки та плавних рухів. Інші навіть хвалять латексні рукавички за відчуття "другої шкіри", що дозволяє торкатися і виконувати завдання з точністю.

Недоліком латексу є те, що ці рукавички не стійкі до багатьох хімічних речовин і не забезпечують таку ж стійкість до проколів, як нітрилові рукавички.

Вінілові рукавички

Для тих, хто мав проблеми з алергією на латекс або синтетичні прискорювачі в інших рукавичках, вінілові рукавички - ще один хороший варіант. Ці безлатексні рукавички не містять прискорювачів або латексу, які можуть викликати алергію I і IV типу.

Вінілові рукавички - один з найдоступніших видів рукавичок, що робить їх популярним вибором серед медичних працівників, працівників харчової промисловості та інших людей, які часто працюють в рукавичках. Вони також часто вільно облягають руку і їх легко змінювати.

Поліетиленові рукавички

Виготовлені з поліетилену і призначені для одноразового використання, поліетиленові рукавички ідеально підходять для легких робіт. Вони мають більш вільний крій, що дозволяє легко надягати та знімати їх.

Поліетиленові рукавички - це економічно вигідна форма одноразових ЗІЗ. Вони виготовлені з міцного матеріалу і захищають користувача від забруднення та деяких небезпек під час виконання легких робіт.

Висновок

Якщо ви коли-небудь працювали на роботі, яка вимагала захисних рукавичок, швидше за все, ви просто взяли найдешевшу пару вінілових рукавичок, яку змогли знайти в місцевому будівельному магазині, і приступили до роботи. Однак, ніколи більше так не робіть!

Вибір типу рукавичок - це особисте рішення, засноване на ваших потребах, але якщо вам потрібна абсолютна міцність і довговічність рукавичок, вам краще вибрати нітрилові або латексні рукавички. Крім того, якщо ви шукаєте рукавички, які витримують більшість хімічних речовин, зверніть увагу на нітрилові рукавички. Вони також мають вищу стійкість до розривів і проколів.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
3 (голосов: 35)

Читайте также:


ВВЕРХ