Главная : Новости

Як створити благодійну організацію без грошей?

, 19:49
294 888
благодійна організація

Ви вирішили врятувати світ, але зайшли в глухий кут, оскільки у вас немає коштів. не хвилюйся Ви не повинні зупинятися на мрії. Створити благодійну організацію простіше, ніж здається. Більшість людей створюють благодійну організацію не заради грошей і рідко мають надлишок коштів. Ми написали цю статтю, щоб запевнити вас, що створити некомерційну організацію без грошей можливо, і ми включили кілька кроків, щоб це зробити. На https://www.legalact.com.ua/reyestracziya-blagodijnoyi-organizacziyi/ ви можете отримати консультацію з реестраціі благодійної організації.

Чи можете ви створити благодійну організацію без грошей?

Відповідь на це питання, звичайно, так. Інакше ми б не писали цю статтю. Однак це не означає, що на початку немає витрат.

Витрати на державні збори можуть зрости на початку, тож як можна створити благодійну організацію без грошей? Некомерційним організаціям доступні негайні варіанти фінансування. Деякі з них є грантами. Інші – це пожертви друзів, членів правління та інших членів спільноти. Хитрість полягає в тому, щоб знати, де шукати, і почати свою організацію правильно.

Однак наведені нижче кроки спеціально спрямовані на те, щоб допомогти вам створити некомерційну організацію без грошей.

8 важливих кроків до заснування благодійної організації без грошей

Наступні 6 кроків скерують вас до потенційних джерел грантів і покажуть, як безкоштовно збирати кошти для досягнення короткострокових і довгострокових цілей.

Створіть бізнес-план

Бізнес-плани некомерційних організацій можуть допомогти новим некомерційним організаціям одразу знайти джерела фінансування. Бізнес-плани описують вашу благодійну організацію та містять дорожню карту для вашої правління та персоналу на наступні 3-5 років.

Нові некомерційні організації можуть не мати всіх фінансових документів, які зазвичай потрібні для бізнес-плану, але оперативні проекти фінансування та очікувані витрати повинні допомогти вам розпочати роботу.

Побудуйте дошку

Правління некомерційних організацій є чудовим джерелом доходу, порад і маркетингу. Ось три способи, як ваша правління може допомогти вам отримати кошти та заощадити гроші з самого початку.

Багато потенційних клієнтів не нададуть кошти відразу. Але якщо ви продовжуєте зміцнювати їх і підтримувати прозорість, пожертви будуть надходити.

Знайдіть безкоштовний онлайн-інструмент збору коштів

Онлайн-пожертви стали популярними серед кожного покоління, і після пандемії Covid-19 організації зрозуміли, що необхідно мати спосіб збору онлайн-пожертв. Існує кілька варіантів програмного забезпечення для пожертвувань. Деякі вимагають щомісячної плати, але інші не мають щомісячної плати або стартових витрат. Це ті, які вам знадобляться на початку.

Крім того, якщо ви обираєте універсальне рішення для збору коштів, на початку ви також можете скоротити витрати на придбання домену та створення веб-сайту. Ваш безкоштовний інструмент збору коштів має пропонувати вам безкоштовні сторінки для збору коштів, чудово для початку!

Зберіть прихильників і створіть команду пристрасних волонтерів

Як нова некомерційна організація, ви можете не мати великого кола прихильників. Але однозначно, багато. Це люди, які вірять у вашу справу та місію та заохочували вас створити благодійну організацію. Настав час зібрати їх і попросити зголоситися. Кожен із них матиме конкретні навички або декілька, з якими вони можуть вам допомогти. Це можуть бути ІТ-навички, які чудово допоможуть створити базовий веб-сайт. Це також може бути маркетинг або реклама, або менеджмент. Якщо хтось працював волонтером з іншими подібними некомерційними організаціями, він мав би багато знань і навичок побудови стратегії, щоб допомогти вам розпочати роботу та розвиватися. Не соромтеся запитувати, хто чим може вам допомогти.

Волонтери — це ваш ключ до створення некомерційної організації без грошей. Оскільки ви не можете найняти персонал або досвідчених фандрайзерів на початку, вони допоможуть вам зрушити з місця. Коли вони ростуть разом із вашою некомерційною організацією, вони зможуть додати їй більше цінності. Час від часу не забувайте винагороджувати їх і відзначати всі їхні зусилля.

Проводьте безкоштовні заходи та онлайн-кампанії

Події та кампанії зі збору коштів залишаються найкращим і найшвидшим способом зібрати кошти для вашої неприбуткової організації. Більшість нових організацій припускають, що вони не можуть провести захід, поки не мають коштів, але це назад. Нові некомерційні організації можуть спочатку провести кілька заходів для збору коштів.

Подайте заявку на гранти громади

Громадські гранти створюються, щоб принести користь місцевим громадам, і як нова некомерційна організація ви саме те, кого вони шукають. Ці гранти – це невеликі гроші, але вам не потрібно багато, щоб почати.

Існує кілька типів грантів громади з державних і корпоративних джерел. Знайдіть грантову програму місцевого уряду або компанію, яка відповідає місії вашої некомерційної організації.

Знайдіть фіскальних спонсорів

Фінансові спонсори – це громадські фонди, релігійні організації та інші некомерційні організації, зацікавлені у зміцненні своєї спільноти шляхом підтримки нових некомерційних організацій, подібних до вашої. Фіскальні спонсори — чудовий спосіб зібрати кошти для створення неприбуткової організації. Завдяки спонсорській підтримці некомерційної організації ваша організація може подати заявку на отримання грантів та інших пожертвувань, які не обкладаються податком, відповідно до статусу звільнення від оподаткування.

Створюйте партнерства з громадами

Партнерство з громадою є життєво важливим для довгострокового успіху вашої неприбуткової організації. Організації можуть почати будувати ці відносини відразу.

Не забудьте включити посилання на вашу сторінку пожертвувань або онлайн-кампанію, де читачі можуть зробити вашу організацію. Крім того, згадайте про майбутні події та кампанії зі збору коштів. Ідея повинна полягати в тому, щоб зацікавити людей вашою новою організацією, а також співпереживати справі.

Заключні думки

Щоб створити благодійну організацію, потрібно багато пристрасті та наполегливої ​​праці, але для цього не потрібно багато грошей. Створити благодійну організацію без грошей можливо. Кроки, описані в цій статті, дають вам дорожню карту, якої слід дотримуватися. Завдяки цим крокам ви не лише зберете гроші, необхідні для початку, але й створите базу лояльних прихильників для вашої організації з самого початку.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 25)

Читайте также:


ВВЕРХ