Главная : Новости

Що таке ортопедичне взуття і чому його потрібно носити?

, 23:38
49 779
ортопедичне взуття

Хоча взуття забезпечує захист і багато іншого, недостатньо просто носити будь-яку пару взуття. Насправді носіння погано зробленого взуття або взуття з недостатньою подушкою чи підтримкою, розроблене для моди, але не функціональне та комфортне, може принести більше шкоди, ніж користі.

Ортопедичне взуття — це взуття, розроблене зі спеціальними функціями, які підтримують стопи, забезпечують комфорт і полегшують біль. Цей тип взуття може творити чудеса не тільки з вашими ногами, але й з щиколотками, гомілками та попереком. Існує багато різних видів ортопедичного взуття. Їхня конструкція залежить від конкретних умов, форми та ширини стопи, видів діяльності, типів поверхонь тощо. На medort.com.ua ви зможете знайти ортопедичне взуття для всієї родини.

Які переваги ортопедичного взуття?

Кожна функція ортопедичного дизайну пропонує різні унікальні переваги. Деякі функції завжди важливі й повинні бути присутніми в будь-якому ортопедичному взутті (наприклад, ті, про які ми поділилися нижче), тоді як інші є більш специфічними.

Арочна опора

Ортопедичне взуття має ортопедичні устілки, які забезпечують хорошу підтримку склепіння. Основне призначення опори для склепіння – усунення надмірної пронації, яка впливає на функцію стопи і є однією з основних причин болю в стопі і п’яті. Ортопедичні устілки допомагають зменшити тиск на п’яту та підошву стопи, переносячи значну частину ваги тіла на склепіння.

У взутті без хорошої підтримки зводу, зона зводу не бере участь у розподілі тиску під стопою. Надмірна пронація призводить до внутрішнього обертання ноги, навантажуючи коліно, стегно та поперек. Ортопедичні устілки з хорошою підтримкою склепіння відіграють важливу роль у зменшенні навантаження на коліна, стегна та нижню частину спини, а також у покращенні вирівнювання стоп і ніг.

Різноманітність ширини

На відміну від більшості взуття, призначеного для середньої стопи та доступного середньої ширини, ортопедичне взуття виготовляється різної ширини, щоб запропонувати точну посадку та відповідати більшій кількості розмірів, форм і проблем. Більшість із цього взуття доступні в середньому, широкому та надширокому розмірах, але ви також можете знайти взуття вузького та надзвичайно широкого розміру.

Додаткова глибина

Ортопедичне взуття виготовлене на основі спеціальної взуттєвої останньої з додатковою глибиною, щоб розмістити товсті устілки та ортопедичні пристосування. Вони також пропонують зручну та зручну посадку, яка усуває точки тиску на стопу. Бонус для тих, хто любить носити товсті м’які шкарпетки, які потребують більше місця.

Широкий носок

Широка коробка для пальців ніг забезпечує скидання тиску при деформаціях шишок і молоточкових пальців, а також забезпечує додатковий простір для руху пальців.

Захисний інтер'єр

Ортопедичне взуття зазвичай має м’яку, гладку внутрішню частину, розроблену для забезпечення ніжного контакту зі стопою та усунення точок тиску. Деякі навіть без швів, що запобігає подразненню чутливих ніг.

Верх, що розтягується

Конструкція верху, що розтягується, дозволяє верхній частині взуття розтягуватися та формуватись відповідно до контурів стопи, зменшуючи тиск на шишки та молоточкові пальці та усуваючи точки тиску на стопі. Крім того, якщо ваші ноги набрякають протягом дня, розтягнення регулюється самостійно, тож створюється відчуття, ніби ви купили два різних розміри взуття! 

Спеціальні підошви

Ортопедичне взуття виготовлене з легкою підошвою та м’яким рокерським дизайном, який пом’якшує удари та сприяє полегшенню руху стопи. Крім того, широка конструкція підошви підвищує стабільність під час ходьби.

Підсумовуючи, ортопедичне взуття має багато переваг порівняно зі звичайним взуттям:

  • Допомагає полегшити біль у п’ятах, стопах, колінах, стегнах і попереку.
  • Поліпшення мобільності та стабільності.
  • Забезпечте кращу посадку.
  • Забезпечує необхідний захист для тих, хто страждає на діабет, невропатію та інші захворювання стоп.

Коли варто носити ортопедичне взуття?

Слово «ортопедичний» утворено від двох грецьких коренів: орто, що означає правильний; і pedic, що означає стопа. Отже, два корені разом означають «правильну стопу», тому ортопедичне взуття буквально добре для ваших ніг за визначенням!

Іншими словами, носіння ортопедичного взуття настійно рекомендується людям із проблемами стопи, такими як молоточкові пальці, шишки, плоскостопість, артрит, передлежання, біль у п’яті, підошовний фасціїт тощо.

Але, навіть якщо ваші ноги здорові, взуття, яке було спеціально розроблено для сприяння біомеханічним рухам, підтримує та амортизує ваші стопи, полегшує або усуває біль, одночасно запобігаючи майбутнім захворюванням ніг, принесе користь.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 24)

Читайте также:


ВВЕРХ