Главная : Новости

Дерево проти пластикових обробних дошок

, 12:12
25 860
дерев’яні дошки

Вибір хорошої обробної дошки залежить від багатьох речей, але не хвилюйтеся, ми виконали за вас більшу частину роботи в наших обширних оглядах пластикових і дерев’яних обробних дощок, але першим кроком є вибір між цими двома матеріалами . Або, що більш імовірно, вибрати якусь комбінацію обох. А купити якісні дерев’яні обробні кухонні дошки оптом ви можете на сайті https://suveniry.net/derevyannye-razdelochnye-kuhonnye.

Щоб було зрозуміло, це насправді лише питання дерева чи пластику. Скляні обробні дошки або дошки, зроблені з іншого безглуздого вибору, наприклад мармуру, не варті навіть хвилини розгляду. Ці матеріали настільки тверді, що вони можуть затупити будь-який ніж, яким вони користуються.

Як у дерева, так і у пластику є переваги та недоліки, і найкращий варіант – мати кожне вдома. Давайте розглянемо ближче.

Одна велика дерев’яна обробна дошка (настільки настільки, наскільки зручно розміститися на вашій кухні) має стати вашою робочою конячкою. В ідеалі це має бути добре сконструйована обробна дошка з зернистою обробкою.

Дві пластикові обробні дошки двох розмірів: одна велика, недорога, міцна, але легка дошка, яку можна мити в посудомийній машині, стане в нагоді, коли ви очікуєте створити безлад і хочете, щоб прибирання було швидким і легким. Також дуже зручно мати під рукою меншу пластикову дошку для швидких завдань, наприклад нарізання лимона. Прочитайте наш огляд пластикових обробних дощок, щоб дізнатися більше.

Які плюси та мінуси дерев’яної обробної дошки?

Дерево безперечно є найкращим матеріалом для обробних дощок. Він міцний, але легкий для ножів; гладка, але не слизька; і міцний, але в той же час здатний поглинати удари.

Переваги дерев’яної обробної дошки:

  • Дерев’яні обробні дошки довговічні: хороша дерев’яна обробна дошка може прослужити... можливо, не все життя, але дуже довго. Навіть якщо ви пошкодите поверхню глибокими подряпинами, дошку часто можна врятувати, відшліфувавши їх. Дуже небагато штучних матеріалів є такими пробачливими.
  • Дбайливе ставлення до ножів: дерев’яні обробні дошки, виготовлені з таких порід деревини, як клен і горіх, не тільки приємні для різання: набагато щадніші до леза вашого ножа, ніж занадто тверді породи деревини, як-от бамбук, і пластик. Клен і горіх є технічно твердою деревиною, тому вони довговічні, але все ще досить м’які, щоб не завдати значної шкоди вашим ножам.
  • Санітарія: деякі люди побоюються, що деревина, оскільки вона пориста і може вбирати рідину, є антисанітарною, але дослідження часто показують зворотне: деревина здатна поглинати бактерії, затримувати їх і вбивати. Одне дослідження показало, що це може статися вже через три-десять хвилин після того, як поверхня дошки буде забруднена шкідливими бактеріями, хоча жирні речовини, такі як курячий жир, можуть залишатися на поверхні дошки та й надалі становити ризик для безпеки харчових продуктів. багато годин; миття в теплій воді з милом було достатньо, щоб видалити шкідливі бактерії, що переносяться жиром. Проте слід зазначити, що не всі дослідження виграли на користь Вуда. В одному дослідженні, присвяченому комерційним кухням, дослідники виявили, що коли дерев’яні та пластикові обробні дошки піддавалися агресивному циклу ручного та машинного миття, дерево стало більш ризикованим матеріалом, ймовірно, через те, що воно руйнувалося під час суворого режиму миття. Знову ж таки, ніхто не повинен пропускати дерев’яні обробні дошки в посудомийну машину — ніколи — і мити руками слід обережно. Насправді мораль полягає в тому, що з деревиною потрібно поводитися обережно, а не використовувати її в посудомийній ямі на комерційній кухні.
  • Естетично привабливий: дерев’яна обробна дошка – це красиво. Можливо, це не найважливіша характеристика, яку слід враховувати під час укомплектування вашої кухні — звичайно, не настільки важлива, щоб переважити будь-які серйозні недоліки, — але ми збрехаємо, якщо скажемо, що це для нас взагалі не має значення. Ми хочемо, щоб на наших кухнях було зручно готувати, а зовнішній вигляд, як кажуть, має значення.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 43)

Читайте также:


ВВЕРХ